Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Mass Mail


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam pewien problem.Chciałem wysłać masową korespondencję mailową do wszystkich użytkowników forum, zaznaczyłem do których grup ma ona zostać wysłana ( zaznaczyłem wszystkie grupy) no i sruuuu .... :) I zonk :/ Doszła tylko do ponad 300 osób z 1262W czym może być problem ?

Edytowane przez Wujek Miliarder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowo pamiętaj, że wszyscy użytkownicy, którzy nie chcą otrzymywać wiadomości od administracji, nie otrzymają też korespondencji seryjnej."

Sprawdź ile osób z Twych grup ma zaznaczone o zezwoleniu na wysyłanie maili przez adminów. Najlepiej zapytaniem SQL w toolboxie

SELECT COUNT(member_id) from ibf_members where allow_admin_mails = 1 and member_group_id = 3

gdzie: 3 to nr 1 z grup do których wysyłasz. Nie pamiętam jak można więcej grup na raz wpisać (noga z SQL i mamy noc), ale z sumuj i sprawdź.

Jak coś to możesz zmienić:

UPDATE ibf_members SET allow_admin_mails = 1

No ale przecież inaczej oni chcieli więc nie wiem czy to dobre rozwiązanie :)

[ + ]

BLA BLA BLA! Co się napisałem, a Ci temat zamykają. :/

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.