Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Client Area


Rekomendowane odpowiedzi

Licencję mam już aktywną i co dalej (w Client Area) :P

Czy jeśli coś pobiorę to nie ma znaczenia kiedy to zainstaluję lub czy w ogóle zainstaluję? (Wraz z licencją wzięłam też chat. Chyba bardziej „na zapas” bo był dla 5 os. darmowy, ale póki co nie będę z niego korzystać)

Co daje subskrypcja, w sprawie której dostałam maila czy aktywować?

Czy CleanCut Skin jest darmowy, czy jest też na 3.1.2 i czy z wraz instalacją forum jest jeszcze inny domyślny skin?

Czy w dowloads wyświetla się tylko to, co możemy pobrać bo jest darmowe lub opłacone?

Czy w przypadku płatnych modyfikacji płatność

Czy dowload oznacza, że dany plik automatycznie zostanie ściagnięty na nasz komputer?

Co koniecznie należy pobrać (mam na myśli jakeś zabezpieczenia, aktualizacje, drivery)?

Czy jeśli są wersje stabilne i najnowsza, to lepiej zawsze wybierać stabilną?

Czy w przypadku kiedy zlecamy założenie forum kwestia dowload wygłada identycznie?

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada z ilością pytań. Odpowiem na pierwsze.

Dopóki masz aktywną licencję to możesz pobierać i instalować kiedy chcesz. Nikt cie nie zmusi do instalowania czegokolwiek. Możesz mieć przecież licencję i z niej nie korzystać :P

Ważne aby pobrać pliki forum przed końcem licencji aby móc z niego korzystać w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zOMG ile pytań :/

Licencję mam już aktywną i co dalej (w Client Area) :P

Ściągasz skrypt i instalujesz na serwerze.
Czy jeśli coś pobiorę to nie ma znaczenia kiedy to zainstaluję lub czy w ogóle zainstaluję? (Wraz z licencją wzięłam też chat. Chyba bardziej „na zapas” bo był dla 5 os. darmowy, ale póki co nie będę z niego korzystać)
Nie jestem pewny ale chyba nie ma żadnego ograniczenia czasowego
Co daje subskrypcja, w sprawie której dostałam maila czy aktywować?
Dostajesz maila o nowych aktualizacjach, nowościach etc. Możliwe że coś jeszcze.
Czy CleanCut Skin jest darmowy, czy jest też na 3.1.2 i czy z wraz instalacją forum jest jeszcze inny domyślny skin?
'Wbudowany' w skrypt jest tylko standardowy skin + wersja 'light' + (chyba) mobile
Czy w dowloads wyświetla się tylko to, co możemy pobrać bo jest darmowe lub opłacone?
brak danych
Czy w przypadku płatnych modyfikacji płatność
Dokończ pytanie :/
Czy dowload oznacza, że dany plik automatycznie zostanie ściagnięty na nasz komputer?
Nie rozumiem, ale download to po angielsku ściągnij.
Co koniecznie należy pobrać (mam na myśli jakeś zabezpieczenia, aktualizacje, drivery)?
Ściągasz najnowszy skrypt i masz to co trzeba.
Czy jeśli są wersje stabilne i najnowsza, to lepiej zawsze wybierać stabilną?
To już kwestia gustu, imo stabilną.
Czy w przypadku kiedy zlecamy założenie forum kwestia dowload wygłada identycznie?
Nie, downloaduje właściciel, dostarcza skrypt zleceniobiorcy i on już stąd przejmuje inicjatywę.
  • Lubię to 1

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dowloads wyświetla się tylko to, co możemy pobrać bo jest darmowe lub opłacone?

Tak, IPS udostępnia Ci jedynie te pakiety, które kupiłaś. Jeśli możesz coś pobrać z panelu klienta, to znaczy, że będziesz z tego korzystała legalnie.

'Wbudowany' w skrypt jest tylko standardowy skin + wersja 'light' + (chyba) mobile

Light? Od kiedy w 3.x? :P Po instalacji skryptu będziesz miała dostępne dwa style: IP.Board (ten niebieski) i Mobile (dla urządzeń przenośnych). Dodatkowo możesz pobrać w zakładce Downloads styl CleanCut, który został zaktualizowany jedynie dla wersji 3.1.1. Ponadto, otrzymujesz dostęp do Resources, gdzie znajduje sie cała masa darmowych i płatnych skinów. I znowu - jeśli możesz coś pobrać z Resources, to możesz tego używać legalnie za darmo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w dowloads wyświetla się tylko to, co możemy pobrać bo jest darmowe lub opłacone?

Tak, IPS udostępnia Ci jedynie te pakiety, które kupiłaś. Jeśli możesz coś pobrać z panelu klienta, to znaczy, że będziesz z tego korzystała legalnie.

'Wbudowany' w skrypt jest tylko standardowy skin + wersja 'light' + (chyba) mobile

Light? Od kiedy w 3.x? :P Po instalacji skryptu będziesz miała dostępne dwa style: IP.Board (ten niebieski) i Mobile (dla urządzeń przenośnych). Dodatkowo możesz pobrać w zakładce Downloads styl CleanCut, który został zaktualizowany jedynie dla wersji 3.1.1. Ponadto, otrzymujesz dostęp do Resources, gdzie znajduje sie cała masa darmowych i płatnych skinów. I znowu - jeśli możesz coś pobrać z Resources, to możesz tego używać legalnie za darmo.

3.x to również 3.0.x więc jest ;p Ale wiem o co chodzi i sorry, nie wiedziałem że już tego nie ma.

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesada z ilością pytań.

:(

Gdybym wiedziałam, nie zatałabym ich. Myślałam, że mogę kierować się zasadą „kto pyta nie błądzi”...

Dokończ pytanie :P

Sorki :/ (Była 4 rano)

Czy w przypadku płatnych modyfikacji płatność, podobnie jak przy zakupie licencji, zostaje zaksięgowana dopiero po jakimś czasie, czy od razu można pobrać?

Nie, downloaduje właściciel, dostarcza skrypt zleceniobiorcy i on już stąd przejmuje inicjatywę.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Ściągam skrypt (i interesujące mnie modyfikacje) i przekazuję wszystkie pliki np. mailem zleceniobiorcy. Tak?

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi na moje liczne pytania :/

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku płatnych modyfikacji płatność, podobnie jak przy zakupie licencji, zostaje zaksięgowana dopiero po jakimś czasie, czy od razu można pobrać?

Zależy to chyba od ustawień sprzedającego. Kiedyś trzeba było czekać, obecnie np. DawPi głośno sie reklamuje, że plik dostępny jest automatycznie po dokonaniu płatności. Ale nigdy nie korzystałem z płatnych modyfikacji, więc głowy nie dam.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Ściągam skrypt (i interesujące mnie modyfikacje) i przekazuję wszystkie pliki np. mailem zleceniobiorcy. Tak?

+ dane do serwera. A najlepiej umieścić wszystkie pliki na serwerze i przekazać dostęp do ftp usługodawcy. Zresztą na pewno on/ona Cie juz poinstruuje co dalej :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.