Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hostingi www.


AdrianDudek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Ogólne -> Hyde Park"

do:

"Ogólne -> Web & Hosting & Grafika"

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz male konto to weź sobie w prohost.pl.

za 100 zł masz gb pojemności i 42 transferu. Support 24/7 z czasem odpowiedzi 5 minut :)

Chyba że nie potrzebujesz aż takiego szybkiego supportu to jak koledzy podali lh.pl lub dhosting.pl - invisionize śmiga na dhosting.pl .

Osobiście odradzam mzone.pl

Dlaczego jeśli można wiedzieć??

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek607, pomimo, że zapłaciłem "specjalistom" z mzone za konfigurację od nowa, wedle ich uznania, wiedzy i doświadczenia (bo to, co zrobiłem sam było zawsze złe i okropne) nic nie działało jak trzeba na 1 forum opartym o IP.Board. Próbowali mnie naciągać na kasę, tłumacząc że jedyne wyjście to droższy serwer dedykowany, bla bla bla. Przeniosłem się na odrobinę słabszy serwer i co? Konfiguracja za darmo wedle moich wytycznych, działają 2 fora IP.Board i nie ma problemów. Overselling jest w mzone widocznie gigantyczny. Dlatego właśnie odradzam, totalnie się do nich zraziłem. Wiem, że u nich się hostujesz, ale powiedz sobie szczerze: nie zauważyłeś, że lecą w kulki..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak hostuje się u nich, co prawda może nie jest to mój wymarzony i wyśniony hosting bo na taki to mnie nie stać, ale nie narzekam.

Już w okresie testowym prosiłem o przeniesienie na inny serwer i obecnie jest ok. Jedyne do czego móglbym się doczepic i co pisałem na wht to support 24/7 - inaczej go sobie wyobrażałem, ale i tak na kontakt nie narzekam.

Ile place tyle dostaje - proste.

A co do lecenia w kulki to też to przerabialem u innego dostawcy - niektórzy pewnie beda wiedzieli o kogo chodzi.

Edytowane przez Marek607

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ macsch15

A możesz powiedzieć dlaczego gdy jestem chyba w przed ostatnim kroku prosi o przelew? a wszystkie ceny to 0

a jak daje na darmowy to piszę bym podał numer zatwierdził a po dokonaniu realizacji ktoś do mnie tam zadzwoni. Nie rozumiem...

Potwierdzenie darmowego zamówienia

Na tym etapie możesz potwierdzić zamówienie, które następnie zostanie przekazane do darmowej realizacji.

Natychmiast po potwierdzeniu, oddzwoni do Ciebie konsultant w celu podania kodu aktywującego usługę. Kod zostanie wyświetlony za kilka sekund.

1: Podaj numer telefonu

Proszę podać nr telefonu wraz z międzynarodowym prefiksem: +48 xxx xxx xxx (bez zera na początku)

Edytowane przez AdrianDudek

Zapraszam na mój kanał YT :

http://www.youtube.c...TV?feature=mhum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

santoz: jest jeden:

Bazy danych SQL

SQL Personal 10x 25 MB

czyli możesz mieć 10 baz ale maksymalna wielkość każdej to 25 mb, czyli na ciut większe forum musisz dokupić (najlepiej u nich) zewnętrzną bazę danych :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większą bazę można dokupić bez problemu w panelu ovh.

No przecież o to im chodzi żeby dokupić zewnętrzną bazę u nich :) Bo nie wiem w jaki iny sposob można wykorzystać taki dysk i traffic bez osiadania baz danych. Swoją droga ciekawe jakie limity ma te konto :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.