Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hostingi www.


AdrianDudek

Rekomendowane odpowiedzi

@ macsch15

A możesz powiedzieć dlaczego gdy jestem chyba w przed ostatnim kroku prosi o przelew? a wszystkie ceny to 0

a jak daje na darmowy to piszę bym podał numer zatwierdził a po dokonaniu realizacji ktoś do mnie tam zadzwoni. Nie rozumiem...

Potwierdzenie darmowego zamówienia

Na tym etapie możesz potwierdzić zamówienie, które następnie zostanie przekazane do darmowej realizacji.

Natychmiast po potwierdzeniu, oddzwoni do Ciebie konsultant w celu podania kodu aktywującego usługę. Kod zostanie wyświetlony za kilka sekund.

1: Podaj numer telefonu

Proszę podać nr telefonu wraz z międzynarodowym prefiksem: +48 xxx xxx xxx (bez zera na początku)

Ja tam konta nie mam, ale po "potwierdzeniu" dzwoni do Ciebie automat i coś tam Ci podaje do weryfikacji... :)

Poczytaj sobie trochę o tym hostingu, tu na forum też jest o nim temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz za darmo OVH lub 1&1.

Tylko na jednym z nich jest haczyk :)

PHP w wersji 4.x

SAm nie wierzyłem, póki nie zobaczyłem :)

Testowałeś i wiesz? Ja mam tam ten darmowy serwer i niby jest PHP v.4 co nie jest prawdą. Zainstalowałem tam na próbę DataLife Enigne aby zobaczyć czy jak kupię serwer tam to udźwignie to Gcpl.pl - i faktycznie utrzymuje znakomicie. Z php nie ma kłopotu - w pliku .htaccess dodajesz jedną linijkę kodu i już działa php w wyższej wersji i to nie żaden hack - ovh zezwala na takie coś - mają nawet poradnik na ten temat!

Edytowane przez kris2005a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amfidiusz

Testowałem, ale nie IPB. Założyłem sobie konta w obu serwisach ale bardziej podoba mi się OVH. Oba mają masakryczne panele ale ten 1&1 wygląda jak dla 10-cio latka.

@kris

O tym akurat nie wiedziałem :P

Ale skoro tak mówisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.