Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Logi nadanych ostrzeżeń widoczne dla wszystkich - mały problem


CaroS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dzisiaj zrobiłem, aby wszystkie ostrzeżenia były widoczne dla wszystkich, według poradnika DawPi - I zrobiłem to dobrze, ale nie do końca. Wszyscy Użytkownicy mojego forum widzą pasek innych użytkowników ostrzeżeń i ilość % ale gdy klikają w procent, aby zobaczyć logi ich ostrzeżeń czyli powód nadania to wyskakuje informacja nowe okno:

> Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy.

Napotkane błędy:

Nie masz uprawnień pozwalających na używanie tej opcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to korzystając z formularza poniżej.

Super moderatorzy i admini widzą powody ostrzeżeń normalnie, gdy klikają w %. Wiecie może co jest nie tak ? Z góry dziękuję za wskazówki i pomoc.

Edytowane przez CaroS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. :) Dziwne, że grupa Użytkownicy nie może patrzeć na powody nadania ostrzeżeń. Co radzisz mi pierw zrobić ? :P

EDIT:

Użytkownik nawet nie może patrzeć na powody nadania ostrzeżeń na swoim koncie..

Edytowane przez CaroS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie jest to dziwne.

Włącz:

ACP :P Tools & Settings :) Warn Set-up :P Warning Levels :a:;)Allow all other non-protected groups to see their own warn level and reasons?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to dziwne.

Włącz:

ACP :P Tools & Settings :) Warn Set-up :P Warning Levels :a:;)Allow all other non-protected groups to see their own warn level and reasons?

DawPi jesteś wielki. Teraz faktycznie użytkownik może patrzeć na powód nadania ostrzeżenia, ale na swoim koncie. Nadal u innych nie może. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Musiałbym pogrzebać w kodzie tej jakże archaicznej wersji. :P

Przypomnij mi się za kilka godzin albo jutro.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi ale jaja, już nie trzeba. = D

Ci użytkownicy co nie mogli patrzeć na powody nadania ostrzeżeń u innych mieli grupę Użytkownicy oraz moderatora działu. Jak im zabrałem moderatora działu to teraz widzą u wszystkich, a jak dam im ponownie to nadal tak samo - czemu tak jest ? :P

Edytowane przez CaroS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.