Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

invisionboard.pl - to już jest kpina


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jakoś w ciągu ostatnich 15s zebrało się we mnie tyle emocji, że nie opiszę tego dokładnie.

Ogólnie rzecz ujmując - właśnie dostałem moderację postów na tamtym forum za bardzo ogólne stwierdzenie w tym wątku: [2.3.x] Jak zmienić nr użytkownika? - otóż user kto pytał o możliwość zmiany nicka, to się Msb udzielił z zapytaniami do SQL, a ja dałem proste rozwiązanie użycia do tego moda - na co kto mi podziękował, a ja napisałem, że czasem warto zapytać odpowiedniej osoby w odpowiednim miejscu o coś związanego z ip.board ( coś w tym stylu ) - na co Msb usunął moją wypowiedź i jak się później okazało dał mi również moderację postów/tematów z niewiadomego powodu. Odpisałem zatem tak:

Msb - poniekąd rozumiem cenzurę na moją domenę ips link.pl ( choć dziwię się czemu np. ipslink.pl nie jest zbanowana ), ale usuwanie postów, które w żaden sposób nie są sprzeczne z regulaminem ani dobrym smakiem ( napisałem tak ogólnie, że sam się sobie dziwiłem ) są co najmniej nie na miejscu.

Nie mam zamiaru tutaj z nikim konkurować, ale jeśli moje posty nie są mile widziane na tym forum to może usuń moje wszystkie tematy i posty z tego forum, co ? - a nie sorry, 99% aktywnego tego forum by zniknęło.

Koniec, nie mam zamiaru się kłócić.

Cześć, już raczej tutaj nie zaglądnę ( chyba, że po stosowne wyjaśnienia tej sytuacji ).

wysyłam, patrzę - nie ma postu, sobie myślę co jest grane - okazało się, moderacja postów. No tego jeszcze nie grali by mi ją dawać.

Zbanowano moją domenę, moje posty - co jeszcze Msb zrobi by.. właśnie, o co mu chodzi? Niestety nie doczekałem się choćby PMki czy wiadomości na GG z wyjaśnieniem, po prostu zostałem wykluczony ze społeczności na tamtym forum.

Nie chcę pisać ile tam robiłem, ile tam zdrowia i czasu zostawiłem w czasie gdy forum wszyscy olali ( łącznie z Msb i Andiwem który nie wiem dlaczego ma moderatora ).

Ileż to było żalów do Spannera o to czy tamto - jednak ani jego domena, ani jego posty nie zostały zbanowane. Nie mam nic do Ciebie Spanner, chcę tylko ukazać niesprawiedliwość Msb.

Cóż, jeśli tak bardzo mnie tam nie chcą to niech od razu skasuje moje tematy i posty - ale na pewno tego nie zrobi, oznaczałoby to skasowanie 99% wartościowych tematów, skasowanie jedynych odpowiedzi userom, jedynych postów z udzielaną pomocą w tempie ekspresowym.

Tak, mam żal o to do Msb, nie rozumiem jego postępowania, ale to jego decyzja i nie pozostaje mi nic innego jak ją uszanować, ale po prostu czuję malutki żal, że po tym wszystkim co przeszliśmy zachowuje się tak, a nie inaczej, że nie może znieść porażki, że mnie już tam nie ma. Nie potrafi się rozstać w przyjaznych stosunkach - tak jak na zagranicznych forach, gdzie admini pozakładali swoje fora, a do chwili obecnej żyją w przyjaźni i zrozumieniu.

Cóż, Polska i Polacy jeszcze na to nie zasłużyli.

Zawsze dla tamtego forum chciałem jak najlepiej, w sumie to teraz jest mi to obojętne, ale myślałem, że Msb wykaże się choć odrobiną przyzwoitości i przez wzgląd na stare czasy zachowa się jak facet.

Pozostaje mi tylko życzyć mu powodzenia i jeśli kiedyś przeczyta ten wpis ( a jestem o tym przekonany ) to niech przeczyta moją oficjalną prośbę:

skoro mnie tam nie chce to znaczy to również, że nie chce tam moich postów i tematów - proszę o ich skasowanie.

Ciekaw jestem czy wytrwa w tym postanowieniu wyłączenia mnie ze społeczności invisionboard.pl i spełni moją powyższą prośbę.

Moje postanowienie od teraz: nie oglądam się na przeszłość, za siebie - robię to, co lubię i jak lubię. Wszystko dla Was.

Farsa drodzy państwo farsa.

Pozdrawiam,

zgorszony DawPi :rolleyes:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja się dziwię. To nie jest przecież jedyny projekt Msb i on zamiast zatrzymać przy sobie ludzi, którzy są mocno w temacie to ich odrzuca, wyrzuca etc. To się lekko rozmija ze zdrowym rozsądkiem, ale to w końcu jego forum i jego decyzja:))

Nie będę oceniał ani jego samego, ani jego decyzji. Ja bym nawet największemu wrogowi dał pisać u siebie skoro nie działa na moją szkodę.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Amiga - myślę, że nie tędy droga.

Jak mówiłem - to temat dla mnie zamknięty. Nie mam zamiaru tam zaglądać, ale o skasowaniu swojej wiedzy z tamtego forum pomyślę.

A odnośnie rozmowy na SB: wszyscy wiedzą co było między mną, a Spannerem - jakie kłótnie i animozje, ale jako osoba dorosła potrafię zmienić nastawienie, nie lubię ciągłych spięć, które są zupełnie niepotrzebne. Nie szukam przyjaciół w osobie Spannera - podałem przykład by unaocznić co i jak.

A odnośnie wyjazdu Msb do Anglii, a potem 'mojej akcji' - kto chce niech wierzy - nie było to planowane.

Poza tym wypowiedź o jakimś pogrywaniu zabrzmiała jak groźba - pamiętaj, że Twoje dane chciałoby poznać bardzo dużo osób z Internetu, którym trochę napsułeś zdrowia ;]

Koniec tematu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
DawPi powtarzam usuń swoje posty bo to Twoja własność intelektualna. Jeśli nikt tego nie docenia ile zrobiłeś to trudno :P

Ktoś chętny do usuwania czterech tysięcy postów? :rolleyes:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A poza tym nie mam zamiaru wdawać się w jakieś gierki. Nie chcą mnie tam trudno, nie umrę z tego powodu, zrobię tutaj swoje! :P

Dajcie już wszyscy spokojnie mi pomyśleć czy kasować stamtąd swoje tematy, o ile Pan Msb mnie nie zablokuje :rolleyes:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShoutboX

CODE-BOX

(Minut� temu) Msb

--

Heh, może się to wydać dziwne... Podczas pobytu w anglii napisałem do niego kilka sms, wymieniliśmy zdania na jakieś tam tematy i nagle z mojej strony padło pytanie "jak tam InvisionBoard.pl?" (nadal o niczym nie wiedziałem) ... DawPi już nic nie odpisał... wr�ciłem do PL, zastałem, co zastałem i oczekiwałem na jakiś odzew ze strony DawPiego na GG / PW / Mail.. ale się nie odezwał, czyli jak domniemam, uważa, że nic się nie stało i nie ma o czym rozmawiać.

(Minutę temu) Gexem

--

no spoko. A czy pogadasz z DawPim o tym co się stało (co zaszło między wami) ?

(Minutę temu) Msb

--

i myślisz, że bawiłbym się w takie coś? ja nawet tego forum nigdy nie widziałem ;-)

(Minutę temu) Msb

--

to były moje pierwsze dni po powrocie do .pl ...

(Minutę temu) Msb

--

@Gexem: Data tego tematu to: wto, 30 wrz 2008 - 22:23

(Minutę temu) Msb

--

@Gexem: Data tego tematu to:

(Minutę temu) Msb

--

AMIGAnTOMEK: nie piszę, że nie miał prawa założyć własnego forum, każdy ma do tego prawo, a Ty jeśli jesteś zainteresowany tematem, to przeczytaj jeszcze raz to, co pisałem

(3 minut temu) Gexem

--

w te kratki wiesz co wstawić happy.gif

(3 minut temu) Gexem

--

http://#########/Msb-i-hakerzy--t1133.html

(4 minut temu) Msb

--

Jakiego hacka?

(5 minut temu) Gexem

--

A co do tego Hacka. Msb to było na Twoje zlecenie ?

(8 minut temu) Gexem

--

Widzisz ... To odwieczna rywalizacja tak jak np. Castorama vs Leroy Merlin

(8 minut temu) AMIGAnTOMEK

--

konkurencja wskazana jest tongue.gif

(9 minut temu) AMIGAnTOMEK

--

a to jest powod aby moderowac DawPi?>

(10 minut temu) Gexem

--

Ma prawo, tylko że Msb uznał to za konkurencję....

(15 minut temu) AMIGAnTOMEK

--

Msb sorry ale czy ja dobrze widzę że wg. Ciebie DawPi nie miał prawa założyć swoejgo forum????

(15 minut temu) Msb

--

huh...zadałeś mi pytanie, które ja zadałem sam sobie na początku wakacji i w chwilę potem DawPiemu - na co w 100% przytaknął, a w kilka dni później, po moim wylocie do anglii... wykiwał mnie smile.gif Ja chciałem jak najlepiej, a wyszło tak, jak DawPi zrobił.

(22 minut temu) Gexem

--

A nie możecie żyć w zgodzie ? DawPi przecież zaje zna się na IP.Board, robi własne modyfikacje, zna się na tym, pomaga szybko etc...

(25 minut temu) Msb

--

Moją winą było zbyt duże zaufanie do DawPiego, na którym się przejechałem... Więcej tego błędu nie popełnię ;-) Bynajmniej nie z tym człowiekem.

(31 minut temu) Gexem

--

Nie wiem właśnie jak na to patrzeć. Wg mnie "wina" jest częsciowo po obu stronach. Nikt nie jest święty na tym świecie.

(35 minut temu) Msb

--

Kolejna sprawa - sam mnie od początku naciskał żeby "pozbyć" się spannera, bo "co on wyprawia" "on jest taki i taki...", a teraz, co możemy wyczytać w jego wypowiedzi? "Nie mam nic do Ciebie Spanner, chcę tylko ukazać niesprawiedliwość Msb." ... Przyjaciół teraz szukasz?

(37 minut temu) Msb

--

heh, żenujące jest jego zachowanie... Najpierw grzecznie się przystawiał (początek lipca), dostał funkcję administratora - dostęp do wszystkiego, nie minęło ~2tyg i wyleciałem do anglii - o czym dobrze wiedział i korzystając z okazji w kilka dni po tym, otworzył spowrotem swoje forum, wiedząc, że nie będę miał jak na to zareagować przez najbliższe 3 miesiące ... kto kogo wykiwał? i kto tutaj jest tym złym?

(44 minut temu) Gexem

--

Msb to przeczytaj to http://tnij.to/invisionboard ...

(45 minut temu) Msb

--

i dobrze Ci radzę skończ to pogrywanie sobie ze mną, bo ani trochu mi się to nie podoba.

(46 minut temu) Msb

--

lol, oboje wiemy co wczoraj zrobiłeś i za co ową moderację postów otrzymałeś.

(11 godzin temu) DawPi

--

proszę zajrzeć do mojego profilu - krótkie info na środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W czasie wysyłania smsów ja również 'nie byłem w stanie' - tak tak, również byłem na wakacjach, tyle, że w gorącej Hiszpanii ( Costa Brava ) - polecam każdemu na odstresowanie.

A poza tym proszę nie przenosić treści z tamtego forum tutaj - tyczy się również SB. Nie chcę robić tutaj niepotrzebnych wymiany zdań, skupmy się nad tym, co robimy najlepiej ;-)

Przyszłość oceni czy mój wybór był dobry.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do usuwania czterech tysięcy postów? :rolleyes:

Nie wspomniałeś o kwocie za tę usługę :P

====

EDIT

====

W sumie to DawPi mógł to załatwić bardziej pro, czyli zdjąć sobie rangę i całkiem się wynieść. Wtedy byłoby to wykiwanie go :P

Edytowane przez godfather

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy invisonboard.pl zostałoby bez admina - świetny pomysł. Dla mnie nie ma tutaj problemu, zwłaszcza że DP rozpisał się w cholerę na temat tego dlaczego nie chce dalej wspierać invisonboard.pl, Msb proponowałbym wczytanie się w tamte posty - a stwierdzenie że DP działa na szkodę invisonboard.pl jest żenujące, te lata pomocy to faktycznie przykrość dla jego forum :rolleyes: Jedyne co udowadnia ta sytuacja to to że DP ma mimo wszystko jakąś część racji po swojej stronie - mając takie ambicje jakie ma Dawid trzeba robić to pod siebie i dla użytkowników a nie dla osoby 3ciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Dziwi mnie postępowanie Msb, dla mnie tamta osoba jest zwykłym prostym "dupkiem", który nie szanuje ludzi, którzy pomagają KAŻDEMU, takie osoby jak DawPi powinno się szanować, rozumiem, nie każdy jest alfa i omegą, ale widząc tam posty to stwierdzam jednoznacznie, że DawPi był/ jest tam najlepszym użytkownikiem, dzięki niemu tak naprawdę można coś wiedzieć o IPB w Pl... Dzięki, DawPi za to forum, dzięki Tobie można dowiedzieć się o wielu interesujących mnie sprawach związanych z Invision Power Board ;-) Mam nadzieję, że tamte forum "zginie" śmiercią tragiczną ;-)

// Może napisałem troszkę bezsensu, ale jestem zmęczony ehh....//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę pisać ile tam robiłem, ile tam zdrowia i czasu zostawiłem w czasie gdy forum wszyscy olali ( łącznie z Msb i Andiwem który nie wiem dlaczego ma moderatora ).

Rozumiem ze teraz każdy, kto jest związany z invision jest Twoim wrogiem tak? Jeżeli tak bardzo Cie to interesuje to proszę> bo chciałem i starałem się żeby ja dostać mimo tego ze nie mam tak dużej wiedzy o IPB jak ty a Msb to docenil.

Ehh... pozdrawiam

Spolszczone buttony dla skinów: eco-skin-2_3, IPB Enhanced 2.2 | Potrzebujesz spolszczenia buttonow do nowego skina? Pisz śmiało

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie Andiw - źle mnie zrozumiałeś. Znam kilka osób których wiedza o IP.Board jest na przyzwoitym poziomie, ale mało ich 'w światku' - mało się udzielają. Przecież za samą wiedzę nie dostaje się rangi - trzeba pomagać i być aktywnym, a Ty jak sam mówiłeś - nie masz czasu. Dlatego to mnie dziwi, to nie była prywatna wycieczka do Ciebie, wręcz przeciwnie - lubię Cię, ale oceniam to, co robisz, a raczej czego nie :rolleyes:

Tutaj też mi miałeś kiedyś pomóc, ale nie miałeś czasu, mała aktywność i 'wyleciałeś'.

Pzdr ;]

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi powiem ci, że tak prawie zawsze jest, jedna osoba drugą chce oszukać, bo to " przez internet ", chcą jak najbardziej cię wykorzystać, aż do samego końca, a na końcu wyzwą cię i wypierdo** cię z tego na czym pracowałeś i straciłeś dość dużo czasu i chu* z tego będziesz miał, jeszcze cię zbanują za jakieś pretensje. To jest zachowanie tych 15 letnich dzieciaczków którzy wykorzystują ludzi już dorosłych, a nawet prawie dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób których wiedza o IP.Board jest na przyzwoitym poziomie, ale mało ich 'w światku' - mało się udzielają. Przecież za samą wiedzę nie dostaje się rangi - trzeba pomagać i być aktywnym, a Ty jak sam mówiłeś - nie masz czasu

Hehe. Ja się jeszcze parę latek podszkolę, i mogę ci pomagać :( :(

Edytowane przez Bartek

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zazdrość Msb?

Nie rozumiem, czemu w Polsce taka mentalność do wyzywania się nawzajem w "konkurencyjnych" supportach. Tak samo jest ze skryptem phpBB (phpbb.pl phpbb2.pl phpbb3.pl phpbb4.pl) - każdy każdemu wrogiem.

Wolność pokój i każdy byłby szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem jedno kiedyś wchodziłem na invisionboard.pl i jedynym użytkownikiem, który potrafił udzielić mi porady i pomocy był DawPi inni mnie po prostu, seryjnie olali albo jak już pomagali to tak, że i tak dochodziłem do rozwiązania sam. Tak więc invisionboard.pl nie równa się z forum.invisionize.pl i ipslink.pl . Jak dla mnie to zazdrość o to, że DawPi jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że bez DawPi'ego to forum upada... Pytania nie znajdują odpowiedzi. Forum żyje na naszych starych postach.

Było fajnie, nie powiem. Znajdowało się tam wszystko, ale ileż można pracować na kogoś gdy ten zlewa to totalnie? Wszystko ma swój koniec i IB już powoli do niego dochodzi...

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.