Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Multimoderacja posta


Dr R.I.P

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nawiązując do tego tematu:

http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=1108

Czy jest możliwość, albo jakiś mod który ukrywa/bądź po prostu z automatu zmienia zawartość postu na taką np taką: "Post został usunięty, gdyż łamał regulamin forum". Chodzi mi konkretnie o zaznaczenie postów w temacie, które chce wymoderować i w opcji moderatora była opcja edycji tego posta na taką treść. Przykładem może być właśnie taka opcja która jest podana w/w temacie, tylko nie na TEMATACH i pisaniu posta, ale na edycji posta zaznaczonego w temacie... kurde sam się trochę w tym namotałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to rozpiszę to po ludzku. ;)

Zaznaczam post, tak jakbym chciał go usunąć, połączyć etc. daje opcje moderacji, dokładnie to gdzie mam te opcje wypisane przed chwilą i jest tam opcja którą sobie ustalę, np to że wyedtuje tego posta i wpisz w nim to co też sobie ustalę jak: "Post został usunięty, gdyż łamał regulamin forum".

Teraz lepiej ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

To teraz jeszcze powiedz czy nie lepiej kasować po prostu posty? Po co informacja, że post został usunięty jak nie wiadomo jaki ( bo już został zastąpiony zdefiniowanym tekstem ).. To tylko brudzi w widoku tematu takie 'puste' bloki. Tyle tylko, że będzie widoczny autor postu.

Daj jakieś argumenty by to jednak stworzyć. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze na moją wiadomość odpowiedz.. ;)

To ja odpowiem.

Posty nadal wtedy są na forum, a nie w śmietniku czy w ogóle usuwane. Niektórzy userzy zadają pełno pytań, gdzie jest ich post - przecież był! Wchodzą raz na ruski rok, napiszą posta który łamie regulamin i jeszcze pytają, gdy post już dawno został usunięty nawet ze śmietnika.

Zapobiegnie to głupim pytaniom, identycznie mam z tym akceptowaniem tematów. User założy 50 tematów bo nie wie że jest akceptacja, a wyraźnie mu pisze że pokaże się dopiero po akceptacji, a tak temat jest - tylko treść ukryta. :)

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Tak poza tym co napisał Kliczek. jak będzie przeglądał temat w którym pisał post, zobaczy że coś jest nie tak i został ukryty przez moderatora. Wtedy może zajrzy do swojej tabelki upomnień i zobaczy co zrobił źle.

Ukryty czy zmieniony?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Panie R.I.P - pan się zastanowi co tak naprawdę chce, a potem napisze.

Najpierw widzę by edytowało post, teraz widzę by ukrywało.

Pan przemyśli sprawę i napisze po 3 namyślunku jeszcze raz.

:)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi to całkowicie bez różnicy jak to będzie robiło, ważne by robiło, tutaj teraz pozwól sobie na pewną swobodę działania. Oto potwierdzenie że od samego początku pisałem o tym :):

Czy jest możliwość, albo jakiś mod który ukrywa/bądź po prostu z automatu zmienia zawartość postu na taką np taką: "Post został usunięty, gdyż łamał regulamin forum".

A więc jeśli to ja mam zadecydować to może tylko edytować treść posta. ;) Będzie Ci łatwiej (tak sądzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gdy zaznaczę, "Ustaw jako niewidoczne" zostanie ukryty i zamaskowany treścią podaną w kodzie? Skoro tak to temat zbędny... ehhh...

Lecz przydałoby się ukryć wszędzie indziej, niż tylko w tematach, czyli profil etc. :bubble:

Edytowane przez Dr R.I.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli DawPi nie do końca to dopracował. :bubble:

Powinno to być tak że post jest odkryty dla wszystkich o normalnych kolorach tylko z zamienioną treścią. Gorzej już z tą moderacją bo hm, są te posty w pewien sposób ukryte i pokazują ekipie że są do moderacji.

Trzeba by jednak napisać coś nowego dla Ciebie, bo nie mają one nic wspólnego z akceptacją. :wacko:

In, and Out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.