Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Tracker - Logo [Komputeromaniak.net]


Asia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Zamówienie było, co prawda na shoutboxie, ale było. ;)

Odnośnie loga to cacy ( jak zwykle ) jednak nie pasuje mi tam ten globus czy coś obok monitora -> wg mnie najlepiej jakby go w ogóle tam nie było.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie było, co prawda na shoutboxie, ale było. ;)

Odnośnie loga to cacy ( jak zwykle ) jednak nie pasuje mi tam ten globus czy coś obok monitora -> wg mnie najlepiej jakby go w ogóle tam nie było.

No gdybym miał odnosić do tego merytorycznie to również poszedłbym za myślą admina.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest symbol, ktory ukazuje globalne otwarcie wszystkich drog przez internet ;)

a bez bedzie pusto i smutno! ;)

PS

czekam na to co Trackus powie, poza tym, ma psd, moze se ustawic obrazki jak tylko chce. LOL

Edytowane przez Asia

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak dla mnie to bardzo słabe logo ... ile to robiłaś? 10-15 min? dla mnie to mało ... poza tym loga portali robi się PenTool'em ... a jeśli chodzi o top, to od razu lepsze i przejrzyste ..

Darownanemu koniowi...

Poza tym, gdybys cos kolwiek wiecej wiedzial o mnie, to na pewno nie gadalbys zadnych glupot o Pen Tool. Ja Photoshopu NIE UZYWAM - chyba, ze zmusi mnie do tego projekt, ktory go wymaga. Ale poniewaz dzialales w niewiedzy - wiec ci wybaczam. :D

...sie w zeby nie zaglada.

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale jednak ja swoje wiem i takie coś jak layout sprzedaje za minimum 100 a max 300zł i nie są to zwykłe Layouty:) .. fakt używam PhotoShop'a .. a ty jeśli używasz gimpa, to może przeżuć się na PS'a .. warto .. ale ja tam nic nie mówię:D

Ps.

I Nie Obrażaj ani nie bulwersuj się, tylko przyjmij do siebie krytykę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale jednak ja swoje wiem i takie coś jak layout sprzedaje za minimum 100 a max 300zł i nie są to zwykłe Layouty:) .. fakt używam PhotoShop'a .. a ty jeśli używasz gimpa, to może przeżuć się na PS'a .. warto .. ale ja tam nic nie mówię:D

Ps.

I Nie Obrażaj ani nie bulwersuj się, tylko przyjmij do siebie krytykę:D

Nikt sie nie obraza, po prostu rozsmieszyl mnie komentarz. Jesli ktos mi placi za moj czas - to co innego. Ja tez mam wiele projektow, ktore niestety sa praco i czasochlonne - nie mam wiec czasu na to by bawic sie pol dnia (lub dluzej) darmowym bannerem. To normalna logika.

Nie uzywam GIMPA, choc mam PS, GIMP, PSP, POSER, BRYCE i DAZ3D studio zainstalowane na komputerze. Wlasciwie, to te ostatnie 4 programy sa najbardziej uzywane. Tak jak mowilam: jesli projekt wymaga PS, lub tez wydaje mi sie ze tylko za pomoca PS otrzymam takie rezultaty o jakich marze - to nie ma sprawy - oczywiscie, ze wykorzystam Photoshop. :)

Jak trzeba, to trzeba - ale bez przesady. Nie do kazdej pracy jest mi niezbedny PS; 98% grafiki w mojej galerii na forum bylo wykonane BEZ pomocy wszechmocnego PhotoShop. A to powinno o czyms swiadczyc, bo jakosc tej grafiki (moim zdaniem) jest profesjonalna. A czy sie podoba czy nie - bo kazdy ma swoj styl i opinie - no, to juz druga sprawa. ;)

A na odchodne - Trackus, masz swieta racje. :)

P.S.

Ta krotka dyskusja na temat PS troche mnie laskocze...byc moze splodze cos na blogu jak przyjdzie odpowiednia inspiracja. :D

Edytowane przez Asia

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam inny (większości się podoba) to mi się bardzo podoba.

10-15 min na takie logo to za mało. Ja obstawiam 1 godzinę.

Gradient mapa + parę renderów + napis z paroma opcjami ?

W Photoshop'ie zajeło by mi to max. 10 min :]

Ale Asia używa innego programu.

PS. Logo fajne, tylko mi się napis nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Informacja:
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.