Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zamówienie na logo narciarskie


ania07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie na dzień dobry, jestem nowym userem który jak to nowy potrzebuje pomocy.

Bardzo proszę o pomoc w wykonaniu logo na forum o tematyce strikto narciarskiej.

Pozwole sobie zamieścić adres strony, by było łatwiej dopasować logo kolorystycznie:

www.kochamnarty.pl

Chciałbym jesli to możliwe by logo bylo proste,dopasowane do charakteru forum i by zaweirało w sobie napis ten który widzicie tam u góry na mojej stronie.

Dziękuję i licze na pomoc i przepraszam że tak nagle z buciorami itd.... :)

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam Was serdecznie na dzień dobry, jestem nowym userem który jak to nowy potrzebuje pomocy.

Bardzo proszę o pomoc w wykonaniu logo na forum o tematyce strikto narciarskiej.

Pozwole sobie zamieścić adres strony, by było łatwiej dopasować logo kolorystycznie:

www.kochamnarty.pl

Chciałbym jesli to możliwe by logo bylo proste,dopasowane do charakteru forum i by zaweirało w sobie napis ten który widzicie tam u góry na mojej stronie.

Dziękuję i licze na pomoc i przepraszam że tak nagle z buciorami itd.... :)

Cuś postaram się zrobić, ale do weekendu marne szanse.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za małe wymagania..

Przepraszam, ale chyba za bardzo nie umiem określić wielkości logo.Nie chcę nic wielkiego,stronę mam darmową gotową i nie robiłem jej sam :bubble:

Dokładnie chodzi mi o przerobienie tego co jest w tym załaczniku:

(oczywiście kolor podkładu musi zostać, chodzi o zmianę napisu i usuniecie globusa)

post-422-1231574913_thumb.gif

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chyba za bardzo nie umiem określić wielkości logo.Nie chcę nic wielkiego,stronę mam darmową gotową i nie robiłem jej sam :bubble:

Dokładnie chodzi mi o przerobienie tego co jest w tym załaczniku:

(oczywiście kolor podkładu musi zostać, chodzi o zmianę napisu i usuniecie globusa)

Za późno zobaczyłem i nie spostrzegłem, że są co do kolorów i napisów wymagania, a coś już tam zrobiłem. Najwyżej zrobię i drugi.

post-312-1231609488_thumb.png post-312-1231610123_thumb.png post-312-1231610218_thumb.png

Edytowane przez primo
baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za późno zobaczyłem i nie spostrzegłem, że są co do kolorów i napisów wymagania, a coś już tam zrobiłem. Najwyżej zrobię i drugi.

post-312-1231609488_thumb.png

Bardzo dziekuję za pracę, ładna tytlko ze faktycznie kolorystycznie nie pasuje, ale lekka poprawa i bedzie super.

Jest to dokładnie taki skin, a w nim własnie w środku logo:

http://www.stsoftware.biz/phpbb3/index.php?style=etech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-312-1231610766_thumb.png

Coś w tym stylu??

Oczywiście całość jest przezroczysta więc poziome linie z tła będą widoczne i na obrazku.

Tak coś w tym stylu, proszę jeszcxze o dwie podobne propozycje do wyboru.Dokładnie to jest to.Slicznie dziękuje.

Jak go wklejam to jest strasznie mały i go nie widac...wg mnie rosmiar powinien być: 360x75 pixeli

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

//OT

Nie chcę nic wielkiego,stronę mam darmową gotową i nie robiłem jej sam :wacko:

Masz bardzo ciekawy nick jak na faceta. :bubble:

//OT

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś w tym stylu, proszę jeszcxze o dwie podobne propozycje do wyboru.Dokładnie to jest to.Slicznie dziękuje.

Jak go wklejam to jest strasznie mały i go nie widac...wg mnie rosmiar powinien być: 360x75 pixeli

Chwilowo siedzę na innym kompie i nowe propozycje zrobię jutro rano.

To co załączam ma 900x150 więc nie ma możliwości, aby nie było widoczne :bubble:

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie :bubble:

Oki, znalazłem. Coś postaram się zrobić, ale ten tydzień mam tak zawalony, że pewnie zaś koło weekendu coś przedstawię. No, chyba, że któregoś wieczoru będę miał dość wypełniania papierów i w ramach relaksu przerzucę myśli na psd.

pozdro

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, znalazłem. Coś postaram się zrobić, ale ten tydzień mam tak zawalony, że pewnie zaś koło weekendu coś przedstawię. No, chyba, że któregoś wieczoru będę miał dość wypełniania papierów i w ramach relaksu przerzucę myśli na psd.

pozdro

Bardzo Ci dziekuję primo, super pomoc :bubble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zrób próbę z którymś z dostępnych już log, chętnie zobaczę w "akcji". Oczywiście daj linka.

Tzn, strona w tej wersji nie jest domyślnie ustawiona dla userów, domyślnie jest tak:

http://www.kochamnarty.pl/index.php

A ten skin do którego pomagasz mi zrobić logo jest tylko dla admina dostepny.Chyba że chcesz print screna?

Edytowane przez ania07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.