Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd w tytule E-Maila od Was.


Gość Maesh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

rejestrując się tutaj zauważyłem, że tytuł e-maila jest źle nazwany. Jeśli dobrze się orientuję zespół IP.B wycofał obcokrajowe supporty. Więc dlaczego jest

Rejestracja na forum.invisionize.pl - Support IP.Board
zamiast
Rejestracja na forum.invisionize.pl - Polskie wsparcie IP.Board
.

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zarejestrowałeś się 4min wcześniej nim napisałeś ten temat. Widocznie posiadasz drugie konto - kto tak bardzo się obawia czy ukrywa? Hm?

Ah, odnośnie wytłumaczenia - nic nie muszę robić i szczerze nie widzę powodu tłumaczyć się jakiejś anonimowej duszyczce. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac, wybaczamy ^_^

Według rozumowania Maesha, słowo 'support' oznacza oficjalny, więc ize nie powinno korzystać z angielskiej wersji, tylko z polskiego odpowiednika 'wsparcie'. Większej głupoty już dawno nie słyszałem, ale niewątpliwie jest to kolejny argument do mojej dyskusji, żeby używać 'styl' w tłumaczeniach - no bo przecież 'skin' może używać jedynie IPS :lol:

DawPi, weź przeleć adresy IP tych wszystkich nowych ynteligentów na forum. Aż nie chce mi się wierzyć, że ten wczorajszy wysyp tematów poniżej poziomu był czystym przypadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

DawPi, weź przeleć adresy IP tych wszystkich nowych ynteligentów na forum. Aż nie chce mi się wierzyć, że ten wczorajszy wysyp tematów poniżej poziomu był czystym przypadkiem.

Myślisz, że to jakiś zmasowany atak na ize? :lol: Z ciekawości sprawdzę.. ^_^

[ + ]

Ahaha, sprawdziłem autora tego tematu - meeru nie ma jaj! :lol:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.