Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nakarm psa, 2 akcja szerloka!


santoz

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że mogę za spamować w dobrym celu.

http://szerlok.pl/nakarm_psa/

Idą święta, zwykle zapomina się o marznących i głodnych psach w schroniskach... Może warto i im pomóc, nie tylko klikać w pajacyka. :rolleyes:

Tym bardziej że jedyne co trzeba zrobić, to wybrać sobie pieska i przejść na stronę z jego opisem.

A może i DawPi przyklei temat do 21 grudnia, było by miło. :blush:

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, kliknąłem na wszystkie jako że bardziej lubie psy niż ludzi :)

Dzięki. <_<

:D

Na wszystkie nie ma sensu, tylko jeden na 24h. Jest zliczany :rolleyes:

Chyba że zmienisz IP

Tak myślałem, ale że nic nie było napisane o tym dlatego myślałem że nalicza.

Po za tym mam zmienne IP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie załapał jaka jest różnica między "pisze" a "jest napisane" :P

W każdym razie zrobię dobrą podpuchę i nie klikam bo dokładał będę się (nawet finansowo) w dwóch opcjach: jak zrobią zbiórkę na rzecz uśpienia zwierząt po przekroczeniu jakiegoś wieku i jak będzie trzeba się zebrać to wprowadzenia ustawy, że zakup psa/kota będzie kontrolowany.

Ten drugi przypadek koniecznie, bo psa może kupić każdy, a już nie każdego stać na jego utrzymanie, dodatkowo zwierzaki ostatnio kupuje się na prezenty i nie ważne czy osoba obdarowywana chce tego psa, czy go nie chce. Potem psy lądują w schronisku, a wszyscy robią zbiórki na jedzenie dla nich. Zero takich akcji. Jak ktoś na tym zarabia to nie jest to charytatywne i jeśli komuś zależy na dobru tych zwierzaków to niech zajmie się problemem od źródła, a nie na końcu łańcucha.

W Polsce ludzie zamarzają, dzieci głodują, a oni na psy zbierają. To wbrew podstawowym instynktom, które każą dbać o własny gatunek ;)

  • Lubię to 2

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo może mogło by się tyczyć dzieci? Może je zabić zamiast dokarmiać? Kastrować ludzi, skoro większości nie stać na dziecko a je mają, lub chcą mieć.

Po co dokarmiać dzieci, niech umrą z głodu. Skoro rodzice oddali je do domu dziecka, niech sobie tam gniją... Tak zrozumiałem twoje myślenie. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie czytasz uważnie :) Jeden cytat z mojego postu:

W Polsce ludzie zamarzają, dzieci głodują, a oni na psy zbierają. To wbrew podstawowym instynktom, które każą dbać o własny gatunek

przy czym pół tego chorego kraju myśli tak, jak macsch napisał:

O, fajnie, kliknąłem na wszystkie jako że bardziej lubie psy niż ludzi

To jest dla mnie nie do pojęcia, ale może tak już mam. Ja po prostu cenię sobie bardziej ludzkie dobro niż zwierzęce. Nie mówię: nie pomagajmy zwierzakom w potrzebie, ale nie pomagajmy im na siłę i nie przekładajmy ich dobra nad własne.

Tak to już jest na tym świecie, że jesteśmy na szczycie łańcucha pokarmowego i reszta natury "pracuje na nas". Przetrwają najsilniejsi ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.