Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zakup Licencji


Robinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz Jeszce was .

Jak np. Licencja Ip.Board kosztuje 149$ dolarów to na nasze będzie tak około 400 - 500 . To trzeba iść do punktu gdzie wymieniają te pieniądze i co dalej pomóżcie mi ? Zamawiam tą licencję i przesyłka przechodzi na mój adres i wtedy ten co mi przywiózł tą licencję daje mu te dolary czy to gdzieś muszę się z tą paczką odbiory udać ? Proszę o wyjaśnienie mi tegoż problemu ? ;)

Z góry dz . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, robisz przelew, np. przez paypal i tam automatycznie przeliczają Ci złotówki na dolary.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czym placisz.

Ale skoro jesteś kompletnie zielony w tym temacie to napisz ticket na www.support.ipslink.pl , Dawid ci poda konto na które masz wysłać pieniądze i kupi dla ciebie licencję.

Szybko, prosto i bezpiecznie :)

Marek Drzewiecki  - [email protected] - tel. 667 996 839 (24h) - HostMark.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wykonam te czynności podane powyżej ale jak zrobię przelew no to muszę dać im kasę na nasze Polskie pieniądze czy jak ? Pomóżcie bo to ostatni mój post przed kupnem tej licencji . Czyli muszę i zrobić przelew na nasze Polskie pieniądze a oni bd odliczać na dolary tak ? I jak zakupię tą licencję no to jak mogę się spodziewać odbioru tejże licencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, naprawdę zamów licencję przez ipslink.pl. Wszystkie formalności załatwi za Ciebie DawPi, wytłumaczy Ci skąd pobrać pliki itd.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli chcesz ją zakupić za moim pośrednictwem to musisz dysponować pełną kwotą. Na dziś dzień wynosi dokładnie 452,55zł, więc kwotę 453 złotych przelewasz na moje konto w mBanku lub INTELIGO, podajesz swoje dane lub tylko prawidłowy (!) adres e-mail, czekasz i ... tyle. :) Resztę ja załatwiam.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.