Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Usuwanie użytkownika


IPBFan

Rekomendowane odpowiedzi

Usuwanie użytkownika nie powoduje usunięcia jego postów, o ile nie zaznaczysz takiej opcji.

Chciałabym się upewnić: po przejściu w profil użytkownika w ACP wybieramy czerwony przycisk "Usuń" i konto zostaje skasowane, a posty zostają na forum? Rozumiem, że kasacja postów nastąpi jedynie w przypadku wyboru odpowiedniej pozycji w akcjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuneło wraz z innym kontem tego użytkownika.

Zrobiłem tak wszedłem w ACP > Użytkownicy > Dany użytkownik > I kliknąłem na usuń taki czerwony przycisk ze znaczkiem zakazu, pojawiło sie takie okienko z potwierdzeniem czy napewno chcę go usunąć i kliknąłem "OK". I usunęło tego użytkownika wraz z jego drugim kontem i ich postami i tematami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli nie masz zmodowanych plików to być może teraz tak to działa. Możesz wykonać testy na jakimś innym forum, np. testowym. Ja teraz nie mam na to czasu.

Ale może dopytam: co znaczy usunęło - nie są widoczne na forum?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na pewno ich nie usuwa, oto kod:

	ipsRegistry::DB()->update( 'posts'					, array( 'author_id'  => 0 ), "author_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'topics'					, array( 'starter_id' => 0 ), "starter_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'announcements'			, array( 'announce_member_id' => 0 ), "announce_member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'attachments'			, array( 'attach_member_id' => 0 ), "attach_member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'polls'					, array( 'starter_id' => 0 ), "starter_id" . $mids );
	//ipsRegistry::DB()->update( 'topic_ratings'			, array( 'rating_member_id' => 0 ), "rating_member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'voters'					, array( 'member_id' => 0 ), "member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'forums'					, array( 'last_poster_name' => '' ), "last_poster_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'forums'					, array( 'seo_last_name' => '' ), "last_poster_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'forums'					, array( 'last_poster_id' => 0 ), "last_poster_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->delete( 'core_share_links_log'	, "log_member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->delete( 'core_soft_delete_log'	, "sdl_obj_member_id" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'rss_import'				, array( 'rss_import_mid' => 0 ), "rss_import_mid" . $mids );
	ipsRegistry::DB()->update( 'tags_index'				, array( 'member_id' => 0 ), "member_id" . $mids );

Wyraźnie widać, że robi to, co Amfidiusz napisał.

Jeśli jednak Ci fizycznie usuwa zawartość z bazy danych, to napisz ticket do IPS-u :a: niech sprawdzą, w końcu płacisz im za to.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na podanym screenie masz ich identyfikatory. Potem sprawdź w bazie danych czy istnieją:

  • tematy - tabela topics (tid)
  • posty - tabela posts (pid)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jakoś da się - przywrócić tę kopię bazy.

Uwaga: nowa treść dodana po usunięciu użytkownika nie będzie dostępna.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.