Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Który Host


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wybraniu hosta, który z tych może być najlepszy dla IP Board:

1. OVH.pl

2. LH.pl

3. UNIXSTORM.org

Dowiedziałem się, że na OVH jest przydzielone 128 MB, to idelanie dla IPB, ale bazy mysql podobno są za małe. Najbardziej bym preferował serwis LH.pl, ale nie wiem z kolei jak z pamięcią RAM. Szukam czegoś co by mogło spełnić oba aspekty :) Może znacie coś innego, dobrego i w podobnych cenach do tych hostingów.

Pozdrawiam

Edytowane przez mikakas122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj nasze opinie i wybierz firme, która najbardziej będzie Ci odpowiadała.

A na przyszłośc umieszczaj swoje wpisy w odpowiednim dziale: Web, Hosting & Grafika.

Przepraszam, patrzyłem tam, ale skoro są tam tylko opinie zamieszczane to myślałem, że temat bardziej pasuje tu, bo to bardziej pytania niż opinia. Na przyszłość już się nie pomylę.

Są ograniczone tylko pojemnością całego konta, czyli np za pakiet "Apple" który ma pojemność 20GB, mysql będzie również mógł mieć 20GB :)

Wow, to naprawdę interesująca oferta, chyba mnie przekonałeś :] Myslę że oferta Kiwi na LH powinna w zupełności wystarczyć, w końcu można zmieniać oferty w trakcie jakby co :)

Edytowane przez mikakas122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Ogólny support IPB"

do:

"Ogólne -> Web & Hosting & Grafika"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się jeszcze zapytać czy istnieje możliwość w hoście ustalenia domeny spoza LH.pl, tzn. mam domenę na OVH.pl i chce żeby hosting na LH.pl jej używał, czy jest to możliwe? Inaczej będe musiał ponownie rejestrować domene na LH.pl :-/

Edytowane przez mikakas122
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.