Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ostatnie dni, różne przemyślenia


mlodszy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

bardzo dziękuję za ten temat. Cieszę się, że wyszedł od użytkownika forum, a nie ode mnie, co miałem pisać jutro, ale skoro jest dziś, a ja mam chwilkę to odpiszę.

Mam apel do ludzi, którzy od kilku dni sieją niepotrzebny zamęt na tym forum, zachowują się jak typowe trolle, a posiadana wiedza (a raczej jej brak) sprawia, że tylko trzeba po was poprawiać. Naprawdę - nic na siłę. Stosujcie się do rad mlodszego, a wszystko będzie OK.

Do tej pory to wyglądało bardzo dobrze: ktoś coś wiedział to pisał; nie miał nic do dodania - nie pisał dla samego pisania (ja się nie liczę :P ).

I moja uwaga: naprawdę na tym forum nie ma miejsca na takie zachowania i będę niezwykle konsekwentny w egzekwowaniu regulaminu oraz własnego widzimisię.

Pozdrawiam i życzę niektórym naprawdę więcej pokory,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam apel do ludzi, którzy od kilku dni sieją niepotrzebny zamęt na tym forum, zachowują się jak typowe trolle, a posiadana wiedza (a raczej jej brak) sprawia, że tylko trzeba po was poprawiać. Naprawdę - nic na siłę. Stosujcie się do rad mlodszego, a wszystko będzie OK.

Macie racje, niepotrzebnie się czepiam, dzisiejszy spam i kłótnie pewnie w 90% to moja wina - nie ukrywam się z tym, tacy jak Sun napisali być coś w jakimś temacie który już jest nie ważny, po jakimś czasie by zniknął i byłby sposób, jednak jestem wredny i musiałem odpisać.

Ja już sobie postanowiłem że nie będę zwracać uwagi na takie rzeczy :)

:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram wszystkie punkty. Nie jestem osobą, która robi zamęt, i jak nie wie czegoś to pisze trzy po trzy. Jeśli chodzi o moją osobę, to ja nie znam skryptu, i nie potrafię pomóc, to po prostu nie pomagam. Jestem tutaj od dobrych 2 lat, i moja ilość postów może troszkę szokować, bo jak to koleś od 2 lat na forum, a ma dopiero ok. 70 postów. Ale ja wolę mieć, mniej postów i odpowiadać na tematy na które potrafię, i mogę pomóc, niż pisać trzy po trzy po to by mieć mnóstwo postów. I też szanuję każdego jako człowieka, jako osobę tutaj na forum na równi, i staram się być fair względem wszystkich. To tyle co bym miał do napisania.

P.S

Nie znam skryptu IPB, więc moja pomoc jest nikła, lecz mam zamiar kupić licencję do tego skryptu i wtedy będę się wdrażał w obsługę tego skryptu, oraz będę się starał pomóc.

Pozdrawiam Serdecznie Jarek.

Edytowane przez Neo

.Szanuj innych tutaj na forum, jak inni szanują Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.