Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zdjęcie z galerii jako awatar


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Przeszukałem wszystkie ustawienia w ACP i tematy na forum, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi... Chodzi o to, że użytkownicy mają zablokowane ustawianie własnych awatarów w profilu. Ale niestety mogą dodać sobie zdjęcie do galerii i tam ustawić jako awatar. Jak to wyłączyć? Patrzyłem w acp => user => manage user groups => gallery permissions, ale tam mogę wyłączyć opcję dodaj do ulubionych, a nie widzę nigdzie możliwości wyłączenia ustawiania zdjęcia jako awataru. Jak to zmienić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po nitce do kłębka doszedłem do tego miejsca:

		if( in_array( $ext, $avatars )
		AND $this->memberData['member_id']
		AND $this->settings['avatars_on']
		AND $this->settings['gallery_web_accessible'] == 'yes' )
	{
		$this->can_do_avatar = 1;
	}

Czyli jest to globalne ustawienie czy awatary są włączone na forum.

Można to jednakże wyciąć ze skina:

(Galerie) Widok grafiki :a:show_image

					<if test="setavatar:|:$can_do_avatar == 1">
					<li>
						<a href='{parse url="app=gallery&module=images&section=avatar&id={$info['id']}&auth_key={$this->member->form_hash}" base="public"}' title='{$this->lang->words['gallery_setasavatar']}'>{$this->lang->words['set_as_avatar']}</a>
					</li>
				</if>

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za szybką i skuteczną pomoc :) Podany sposób działa w 100% - problem rozwiązany :) Sorki, że dopiero teraz odpisuję, ale nie wiem czemu na mobilnym necie nie wyświetlają mi się bity skina :unsure: No ale ważne, że udało się problem naprawić :thumbsup: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.