Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Chat na forum


Haker15

Rekomendowane odpowiedzi

To mam zainstalowane :D ale mam kolejny problem już nie będę zakładał nowego tematu przy instalacji nie wpisałem SQL czy coś tam i chciałem przeinstalować to lub usunąć klikam usuń i wyświetla się takie coś

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem to na serwer pięknie było Admin -> Zarządzanie aplikacjami instalacja IP.Shoutbox! --> po czym wszedłem na ten link http://www.YourForum.com/admin/upgrade

tylko ze swoją domeną zaznaczyłem IP.Shoutbox i next...

Przed instalacją już właściwą pisało takie coś WARNING: If you select this option, you will be shown SQL... to jest tylko cześć ponieważ tyle mi się udało wyodrębnić z historii przeglądarki a nie mogę się cofnąć już do tej instalacji i ja tego nie zaznaczyłem i zacząłem instalować a instalator nie posiadał SQL danych aby sie połączyć czekałem czekałem i jakiś cudem ukończyło się chodź nie wiem jak... nie mogę go włączyć nawet a gdy chce usunąć wyświetla się taki komunikat

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Trochę się poplątałem w tym co napisałem ale mam nadzieje że mnie zrozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przecież zawalał forum cały kodem bo to by było bez sensu a nie chce mi sie 15 razy edytować post aby dodać jeszcze kawałek kodu bo powiesz że za mało dałem kodu... żadna różnica czy tutaj się zobaczy czy na wklejto.pl

Edytowane przez Haker15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.