Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Spolszczenie 3.1.4


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Weź pisz porządnie, bo nie idzie zrozumieć. Masz instrukcję, masz forum - trzeba pomyśleć logicznie i to wykonać. Nie rozumiem problemu. :wacko:

  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale gdzie mam ta instrukcje /?/ niby bo mialem temat spol. do ipb 3.1.4 i jak jest intrukcja w CODE to w code osoby nie zalogowane/zarejestrowane nie moge odczytac nie ? to nie mozecie podac instrukcji zainstalowania spolszczenia i downloadu na teraz by odrazu chodzilo ?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Serio wszyscy ludzie związani z CSem są podobni w zachowaniu i ogólnie 'byciu' do Ciebie? Nigdy tego nie pojmę.

Człowieku - weź napisz to porządnie, a nie jakimś slangiem, skrótami. Jesteś w Polsce czy nie? To zacznij pisać poprawnie po polsku, bo w przeciwnym razie nikomu się nie będzie chciało Ci pomagać.

Jak zainstalować spolszczenie - napisaliśmy, masz instrukcję: na forum i w pobranym pliku .zip. Zacznij używać mózgownicy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj od was... czy mozesz mi to zrobić ?.

robie ok wszystko ok niby wgrywam pliki i wyskakuje Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 92 bytes) in /home/csukorby/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 465

wieć ?.. kto wgra ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz nas wykorzystać, a nie samemu rozwiązać problem przy naszej pomocy, to zapraszam do działu Giełda.

tutaj od was
jak jest intrukcja w CODE to w code osoby nie zalogowane/zarejestrowane nie moge odczytac

Gdzie u nas masz CODE, do którego dostępu nie mają osoby niezalogowane?! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Amfidiusz nie mam zamiaru was tutaj wykorzystać jesteśmy cywizilowanymi ludzmi.Mam tylko problem z spolszczeniem do ipb 3.1.4 bo robie wszysto tak jak w instrukcje jak sciągnołem plik to jest i robie tak i nie działa wieć napisałem czy ktoś by mogł mi to zrobić.. bo nie umiem i jestem zielony w tym.. więc czy ktoś mi to zrobi? myślę ,że jak ktoś się na tym zna to dla niego to nie problem kilka minutek.

Poprosze kolejny raz o waszą pomoc Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie problem. Dlatego zapraszam do działu Giełdy. Jeśli jednak zdecydujesz się sam z tym powalczyć, a wszelkie niepowodzenia opisać po polsku, to temat dotyczący spolszczenia rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości - o allowed memory size napisaliśmy tam już chyba wszystko. Wgrywaj modułami. Jeśli te nie przejdą, zmień serwer.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co może być w tym trudnego.

Pobierasz stąd plik.

Instalacja

Zaloguj się do panelu administracyjnego, następnie przejdź do zakładki Look&Feel i wybierz "Manage Languages". W wyświetlonym formularzu przejdź do sekcji "Import language", wciskając "Przeglądaj..." wskaż na dysku lokalnym paczkę językową, a następnie wciśnij "Import". Prosimy o zachowanie cierpliwości, gdyż instalacja może potrwać kilka minut.

Może wziąć kredki bambino i namalować instalację?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.