Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z logowanie i rejestracja.


Korba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dodałem sobie tabelke: ze nie jestem zalogowany i zarejestrowany i banner zabijaki pod menu jest ok wszystko po jakiś 15 minutach wchodze i próbuje zalogować śie i nic biało i na gorze pod menu tabelka własnie ze nie jestem zarejestrowany i zalogowany i banner zabijaki a na dole biało jak w niebie.. nie wiem co śie stało proszę o pilna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfidiusz, czy mozesz w końcu zamknąć się i nie chodzić po moich postach ?? i pisać odpowiedzi typu :

Nie. Nikomu się nie chce odszyfrowywać tego, co piszesz w swoich postach. 

ogarnij się a nie ja tu piszą w sprawie o pomoc a nie o jakieś głupie komentarze z twojej strony.

Edytowane przez Korba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do forum:www.game-cs.eu plik który edytowałem to globalTemplate a dodałem tylko 2 kody takie jak na graj24.eu , pierwsza ramka i obrazek i mineło jakieś 20 minut i już nie mogłem się zalogować a inni mogą drugi administrator może i userzy ale ja nie moge gdy klikne Logowanie to ładuje się i biała strona jest tylko Header i menu,i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o już mówię i dzięukuje,że chcecie mi pomóc kody wklejałem do GlobalTemplate czy jakoś tak poprzez ACP w style css to tak jak w overall_header na przemo i na stronie głownej były

kody :

1

<div class="message error"> 
      <center> 
<span style='font-family: Tahoma'>Nie jesteś <strong class='bbc'>zalogowany / zarejestrowany</strong> na tej stronie. Prosimy <strong class='bbc'>zaloguj się</strong> lub <strong class='bbc'>zarejestruj</strong></span> 
(<a href='http://graj24.eu/index.php?app=core&module=global&section=login'>Login</a> l <a href="http://graj24.eu/index.php?app=core&module=global&section=register">Register</a>)
      </center> 

     </div> 

Wklejałem ten i było dobrze wszystko do GlobalTemplate czy coś takiego, i po 15-20 minutach już koniec z logowaniem i rejestracją.Uda wam się to naprawidz?

dodam ,że usunołem już ten kod i nadal nic nie ma żadnej poprawy

Edytowane przez Korba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam licencje też wystarczy ,że wpisze cd-key a narazie tego nie robie bo chce do końca ogarnąć forum.

Fragles ,

Zmień sposób pisania to przynajmniej ludzie będą wiedzieć o co chodzi.

jakoś DawPi dobrze wie o co chodzi.

Edit:

Moge zalogować się jedynie do ACP poprzez dopisanie na końcu /admin i tylko to.

Edytowane przez Korba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha Fragles już jestem zalogowany do ACP i wchodze w :

ACP > zakładka Skiny & Języki > dany skin > zakładka Szablony > Ekran logowania > to mam 2 pliki takie jak :

showLogInForm

i Errors i w errors jest malutki kod:

<p class='message error'>
{$data}
</p>
<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.