Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Proszę o wykonanie rang


Kamilz125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)

Bardzo proszę o wykonanie paru rang na forum ogólnotematyczne.

Administrator | Global Moderator | Moderator | V.I.P | Grafik | Recenzent | Użytkownik | Game Master | Game Admin |

Będę bardzo wdzięczny osobie, która podoła się zadaniu. Wyplusuje go ;)

Rangi są mi bardzo potrzebne :( Najlepiej aby były one odzwierciedleniem takiej "Różnorodnej" tematyki.

Niestety nie mam .psd ani nic, coś od Siebie po prostu :) Wiem, ile jest z tym roboty, ale jakoś mogę to odpracować, wyplusować Was.. Nie wiem co jeszcze..

Z góry bardzo bardzo dziękuje.

Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nikt nie zauważył rang GameMaster i GameAdmin?(na 100% odnosi się do metina) Od razu jakiś alarm w głowie powinien się włączyć, jaki to już chyba sami wiecie;)

Pozdrawiam,

Edytowane przez Parambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cześć! Nikt nie zauważył rang GameMaster i GameAdmin?(na 100% odnosi się do metina) Od razu jakiś alarm w głowie powinien się włączyć, jaki to już chyba sami wiecie;)

Nie wiemy.

P.s. zarejestrowałeś się tylko po to by nam o tym powiedzieć? :o

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, nie zarejestrowałem się po to. W niedługim czasie otwieram forum więc trzeba się zarejestrować na polskim supporcie, bo bez tego daleko nie dojdę!:)

Co racja to racja, ale wyjaśnij, co miałeś na myśli, bo nie lubię tak w połowie przerywać rozmowy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziś paliłem? Hmm, fajki zwykłe, tak z pięć (wiem, co znaczyło twoje pytanie, ale .. ;p). Połącz moje posty w jedność i spójrz na pierwszy post (autor tematu) i zobacz 2 ostatnie rangi, to nie jest trudne. Ja już kończę temat, bo jeszcze mnei zbanujesz :D

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie baw się w zgadywanki i nie próbuj zaciemniać obrazu tylko napisz prosto z mostu, ponieważ ja NIE widzę związku.

P.s. piszesz jakbyś już na forum był - jaki był Twój poprzedni nick?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolego Parambol

Kolega z mojego forum ( Global Moderator ) zakłada swój dedykowany serwer Metin2 i prosił mnie, abym dodał te rangi.

A i 100% legal ;)

@Wracając do tematu :

Mam już moje rangi (Takie, które mi się podobają) tylko pare brakuje.. Wiadomo :P

Lista rang, których brakuje:

-Administrator

-Global Moderator

-Moderator

-V.I.P

-Grafik

-Recenzent

-Użytkownik

-Game Master

-Game Admin

Przekreślona ranga u góry oznacza, że ranga jest i nie trzeba jej robić. Rangi, których nie przekreśliłem, są do wykonania.

Tutaj .psd proszę:

.psd rang :)

Dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :) Widzę że rozpowszechniasz mój plik bez mojej zgody ? Dziękuje bardzo. Własnie przez takich jak Ty spada chęć na udostępnianie plików .psd. Poza tym mając plik psd, chyba łatwo samemu dorobić resztę rang :) ? Mogłeś chociaż napisać kto zrobił te rangi :/

Edytowane przez gama
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

@Ja mam zepsuty system i nie mogę :( coś z dyskiem..

To jak piszesz? :D

Ja jakbym miał uwalony system czy dysk to raczej rangami by się nie zajmował. :szczerbaty:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale wiesz musze to mieć :(

Po prostu instalator windowsa nie odpala, próbowałem go w serwisach włączać *services.msc* ale nie działa..

Uruchomiłem instalator windows wcześniej, ale zaraz się wyłącza.. Muszę coś z tym zrobić w weekend ;)

Teraz nie mam za dużo czasu na takie sprawy, a rangi potrzebuje bo przynajmniej to chce skończyć :) Ja jak coś zaczynam to muszę to skończyć ;p (z bożą pomocą tutaj :P )

Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.