Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IONIC.pl


santoz

Rekomendowane odpowiedzi

w IONIC jestem od 7 miesięcy, myślę że po takim czasie mogę wypowiedzieć się na temat serwera, oraz supportu.

Skorzystałem z oferty VPS Managed v4 za 306zł miesięcznie. Nie jest może najtaniej, ale wiele słyszałem dobrych słów o tej firmie, postanowiłem spróbować.

Zanim skorzystałem z oferty, wysłałem mail z kilkoma pytaniami do Administratora Pawła Najdek. Odpowiedź bardzo rzeczową dostałem zanim zdążyłem wyjść z poczty po wysłaniu pytania.

Instalacja serwera pamiętam trwała jak dla mnie troszkę długo (3 dni).

Potem serwer zaczął działać, nieprzerwanie (nawet na sekundę) do dziś.

Wiele razy kontaktowałem się z supportem (zawsze w sprawie aktywacji jakiś dodatkowych usług itp.) zawsze pomocny support odpowiadał (robiąc to o co prosiłem) już po kilku max kilkunastu minutach.

W sumie nie bardzo wiem co jeszcze napisać. Od początku współpracy wszystko przebiega bezproblemowo, serwery są szybkie, support pomocny i miły. Wydaje się że nie mogłem trafić lepiej i chyba nie zamienił bym tej firmy na żadną inną, nawet gdyby zaproponowano by mi ofertę o 50% tańszą na tych samych warunkach.

Dodatkową zaletą jeśli ktoś nie wie, jest to że IONIC posiada własną serwerownię w Krakowie. Więc w razie jakieś awarii, reagują natychmiast, a nie zlecają jakiejś zewnętrznej firmie naprawę itp.

Wiele VPS ów przerabiałem, ale odkąd trafiłem na IONIC i ofertę Managed. Śpię spokojnie bez obaw że (w tej chwili strona może nie działać).

Polecam, bo naprawdę warto.

www.ionic.pl

Edytowane przez santoz
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.