Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Internal Server Error


Blondyn

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą na mojej stronie wywaliło taki błąd :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Metin2 - Skarbiec wiedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został już rozwiązany :)

Prowadzę razem z Blondynem to forum.

Jakimś cudem zmianie uległy chmody, które po prostu trzeba było zmienić :)

wcześniej posypał się conf_global.php, który miał tylko 1 linijkę :szczerbaty:

Ps: Nie rozumiem Was - syfiaste xaa? Dlaczego? Mnie jakoś ipb działa wszystko ładnie, kolega 3 lata ma już tam forum i jakoś nigdy nie miał problemów, ja również zawsze mam na xaa hosting i nic się nie dzieje, tylko Wy tak narzekacie :bounce:

Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps: Nie rozumiem Was - syfiaste xaa? Dlaczego? Mnie jakoś ipb działa wszystko ładnie, kolega 3 lata ma już tam forum i jakoś nigdy nie miał problemów, ja również zawsze mam na xaa hosting i nic się nie dzieje, tylko Wy tak narzekacie

Kamilz - nigdy nie miałeś żadnych problemów na tym hostingu? Spolszczenia nie da się wgrać inaczej niżeli modułami. Poza tym konwertery nie działają i połowa modułów jest wyłączona. No i te cron_job'y jako osobna (płatna) usługa. Ten hosting już dawno przestał być na top'ie (o ile w ogóle był). Zobacz także na datę ostatniego wpisu przez zespół proserwer.pl " [2010-08-01] Nowa oferta z gratisami w firmie ProSerwer " Już lepiej pofatygować się na pocztę i zrobić przekaz pocztowy w celu kupna hostingu z prawdziwego zdarzenia niż płacić (przepłacać) sms'em za jakieś dziadostwo.

Edytowane przez gama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.