Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Reklama pod pierwszym postem


Grafer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na invisionpower wyczytałem, że IPB w wersji 3.2 ma wbudowanego hooka pozwalającego na umieszczanie reklam pod pierwszym postem, który znajduję się pod ścieżką AdminCP > System Settings > System > Ad Code Intergration. Niestety, nie mogę tego adresu wyszukać. Jak skorzystać z tego hooka i gdzie go mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niestety, nie mogę tego adresu wyszukać.

Jakiego adresu? Wszystko jest na miejscu z tego, co widzę. Jednak wyświetla to w goły sposób reklamy. Znacznie lepsza jest ta modyfikacja (mojego autorstwa): http://community.invisionpower.com/files/file/2688-dp32-adverts-in-topic/ - kosztuje jedyne 10$, bo jest promocja, która się kończy jutro. Normalna cena t0 20$, więc masz chwilę na podjęcie decyzji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok mam. W złej zakładce patrzyłem. Zamiast w ustawieniach systemowych, szukałem w harmonogramie systemowym. Moja wina.

A twojego moda też widziałem w tym temacie. I tego i tego z reklamą w środku posta i obie mi naprawdę imponują. Ale niestety ledwo co po zakupie IPB jestem, a nie prowadzę wysoko zarobkowego forum, więc się wstrzymam z ich kupnem. Jednak jak znajdę trochę gotówki na to, to zapewniam, że poważnie rozmyśle ich zakup ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.