Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Przerobienie kodu.


Juninho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam, jeżeli jest to zły dział. A teraz do senda - czy ktoś mógłby mi przerobić poniższy kod, tak bym mógł go zapisać w FTP? Aktualnie nie mogę bo choć kod jest poprawny pisze o błędu składni. Po prostu ACP nie czyta takiego kodu, dla niego jest on nieprawidłowy. Jeżeli ktoś mi go przerobi tak bym go mógł zapisać i działał to bardzo, bardzo dziękuję.

<?php if ($_SERVER['PHP_SELF']=='/index.php'){?>
<span class="ipsBadge ipsBadge_red" style="margin-bottom:10px">Pamiętaj! Administracja nigdy nie poprosi Cię o hasło. Jeżeli podałeś(aś) komuś hasło koniecznie je zmień. Ryzykujesz w ten sposób utratę konta.</span>
<?php } ?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dawid, wiem. Ten kod ma pokazywać czerwony napis (kilka tematów wcześniej o nim pisałem) tylko gdy użytkownicy są na zakładce forum czyli index.php - jak wchodzą już gdzieś indziej (np w profile) to tego napisu już nie będzie widać, ale gdy znów wrócą na stronę główną (forum, index) to napis się pojawia. Lokalizacja napisu jest pod tymi buttonami (przyciskami np. Forum, Użytkownicy). Chyba jasno wyjaśniłem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jasno, ale kod jest bez sensu, bo user jest zawsze na 'index.php'. Nie będę się wdawać w szczegóły, ale tak właśnie jest. :)

Użyj modyfikacji, np: http://community.invisionpower.com/files/file/4284-global-forum-message/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Dawid, wiem. Ten kod ma pokazywać czerwony napis (kilka tematów wcześniej o nim pisałem) tylko gdy użytkownicy są na zakładce forum czyli index.php - jak wchodzą już gdzieś indziej (np w profile) to tego napisu już nie będzie widać, ale gdy znów wrócą na stronę główną (forum, index) to napis się pojawia. Lokalizacja napisu jest pod tymi buttonami (przyciskami np. Forum, Użytkownicy). Chyba jasno wyjaśniłem ;p

Ty myślisz, że ktoś będzie pamiętał ?, jak na codzień na ize jest tysiące podobnych tematów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.