Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z (DP32) Forum Icons 2.0.0


Magiik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zainstalowałem najnowszą aplikację (DP32) Forum Icons 2.0.0, ale niestety nie działa ona u mnie prawdłowo, mianowicie zamiast obrazków wyświetlają się tylko ich nazwy (przykładowo jeśli obrazek nazywał się star.gif - pisze star) oraz nie da się wgrać żadnego obrazka poprzez tą aplikację, ponieważ wywala błąd Can't move file - maxymalna szerokość i długość zmieniona oraz wielkość obrazka również, chmody na folder uploads oraz forumicons 777.

A nazwy tych ikon wzięły się jeszcze ze starej aplikacji Forum Icons, więc są gdzieś zapamiętane (o dziwo w baze nie mam tabeli dp3_fi_icons).

Wydaję mi się, że wszystko zainstalowałem poprawnie, ale gdyby tak było to przecież by działała ;) Odinstalowywałem i instalowałem od nowa wiele razy, próbowałem różnich rzeczy i nic.

Z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam.

www.eLajty.pl - Serwery gier Multiplayer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to jak nie możesz mieć tej tabeli po instalacji? Anyway.. Problem jest z wysyłaniem plików, tak? A awatary się wysyłają?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodzie źródłowym jest takie coś:

<td class='col_c_icon'>
<a id='forum_img_377' href="http://elajty.pl/index.php?app=forums&module=forums&section=markasread&marktype=forum&forumid=377&returntoforumid=0&i=1" data-tooltip="Oznacz forum jako przeczytane" class='forum_marker'>dust2</a>
</td>

Tak, oczywiście włączone :)

www.eLajty.pl - Serwery gier Multiplayer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.