Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Telewizor, ale jaki?


+matius

Rekomendowane odpowiedzi

hej, tego jeszcze chyba nie było tutaj na forum.

Mam pytania o telewizory bo zamierzam kupić jakiś ok 46' calowy.

Z tego co mogę powiedzieć to z dodatkowych usług interesuje mnie opcja internetu w TV.

Na 3D się nie napalam. Co do reszty dodatków jakie mogę być jeszcze przydatne ?

Narazie oglądałem i nasłuchałem się faceta z salonu Sony, jakie zdanie macie o tej formie ? a może polecacie jakieś inne ?

Na co zwracać uwagę przy zakupie ? doradźcie co nie co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom właśnie w salonie Sony koleś mówił że jako jedyni dają gwarancje an 5 lat, i w tym oprócz standardowej gwarancji jest też gwarancja od nieszczęśliwych 'własnych' wypadków. I mówił jeszcze że panowie od gwarancji sami się zjawiają w domu i starają się na miejscu naprawić, a jak nie mogą to dają jakiś TV zastępczy. Taka gwarancja jest w innych firmach też czy 'bajera' poszła że oni są jedyni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga generalnie nie bierz, mieli świetne kineskopowe telewizory, ale przy LCD leżą.

Panasonic czy Philips to zwykłe przepłacanie.

Przy tak dużym telewizorze można pomyśleć (ale tylko pomyśleć) o LG, a następnie iść do salonu Sony i kupić coś tej firmy :D

Kuzyn ma 50" już ze dwa lata (nie pamiętam modelu) i dobrze się sprawuje, dodatkowo jest te wspomniane 5 lat gwarancji. I tu ciekawostka - tak długi okres gwarancji jest tylko w salonie, bo na ten sam TV w Saturnie, czy czymś takim już jest 2-3 lata.

Nie wiem jak wygląda gwarancja u innych, ale skoro u nich salon daje więcej niż inni to coś jest na rzeczy, można być pewnym ;)

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim SONY , no może SHARP

Sony mają świetne intuicyjne piloty

Wybieraj któryś z najnowszych modeli - i tak za 3 lata będzie "przestarzały", patrz które funkcje (gniazda) będą Ci przydatne.

Nie daj się nabrać na jakieś 200Hz czy 600Hz to wyciąganie kasy, ale 100Hz to optimum szczególnie oglądając F1

Powód prosty: Oko ludzkie widzi migotanie max do 75Hz

Aha - oczywiście LED, mniej energii pożera

http://www.sony.pl/hub/telewizory-lcd

http://www.sony.pl/hub/telewizory-lcd/range/internet

PS. Sam mam sony 40w4000, kupowałem jako najnowszy model a dziś ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam telewizor Sharp aquos 46-48 cali. Sam mam taki i mam już go ponad 2lata i nic się w nim nie zepsuło (jeszcze :D), gwarancja 5lat, nie kosztują dużo, ma dużo funkcji np. HDMI, USB, wbudowane wejście na kartę pamięci micro SD, internet TV i inne. Najnowsze telewizory Sharp AQUOS LED mają znakomite parametry ekologiczne. Modele te zdołały pobić wyśrubowany rekord oszczędzania energii ustanowiony w zeszłym roku również przez firmę Sharp. Jak dotąd tylko ona zdołała obniżyć pobór energii telewizora 52’’ do mocy mniejszej niż 100 watów. Skoro udało się to z takim kolosem, można mieć pewność, że także telewizory o mniejszych ekranach będą również bezkonkurencyjne w tej, jakże ważnej materii.

Edytowane przez PaJonk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Samsunga 32" model D5500 LEDowy i jakoś nie narzekam, kto Wam głupot nagadał, że są złe? Mają kiepską gwarancję? Wg. mnie i wieeeeeeeeelu innych użytkowników w Polsce i na świecie Samsung wymiata za sprawą swojego Samsung Smart TV - ipla, vod.tvp.pl, youtube działa więc mnie to wystarczy... Ja na Twoim miejscu zainteresowałbym się jakimś Samsungiem o większej przekątnej obrazu tj. 46"...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się naczytałem - http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Telewizor_HD_-_poradnik_jak_wybrac-3482/strona/12349.html to LCD, dobrze by było LCD z led, I chyba się jednak skusze na jakiś tv z salonu sony bo jest dobra gwarancja no i raczej polecacie firme sony. Tez mam poprzedni telewizor sony i działa do tej pory dobrze ;) dzięki za komentarze i nie musicie poprzestawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niedawno w sieciówce oglądałem jakiś pokaz na telewizorze w 3D - naprawdę daje to radę, ale to jak na razie bajer. Bo ile mamy transmisji w 3D..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.