Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poważne komplikacje podczas edycji tematu


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaobserwowaliśmy z kolegą redakcyjnym bardzo poważne problemy podczas edycji tematu na IPB 3.2.2.

Zdarzenie I:

Edytowałem temat w celu dodania notki i przyklejenia go. Dodałem normalnie notkę, po czym tekst zamienił się w kod html. Nie dało się nic z tym zrobić (czasami pomagała ponowna edycja i włączenie html), ale tym razem nie było takich opcji (ani w trybie podstawowym ani zaawansowanym) i trzeba było ręcznie poprawiać tekst.

Zdarzenie II:

Kolega napisał post w temacie (tym samym z resztą) , po czym chciał edytować pierwszy post. Po zakończeniu edycji i zapisaniu posta, zamiast treści tematu ukazała mu się treść jego posta, którego napisał pod spodem - zawartość tematu przepadła.

Mieliście takie problemy z edycją tematów? W IPB 2.2.3 będzie to naprawione? Jeśli nie, to jak się bronić przed takimi ekscesami w przyszłości? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zaobserwowaliśmy z kolegą redakcyjnym bardzo poważne problemy podczas edycji tematu na IPB 3.2.2.

Zdarzenie I:

Edytowałem temat w celu dodania notki i przyklejenia go. Dodałem normalnie notkę, po czym tekst zamienił się w kod html. Nie dało się nic z tym zrobić (czasami pomagała ponowna edycja i włączenie html), ale tym razem nie było takich opcji (ani w trybie podstawowym ani zaawansowanym) i trzeba było ręcznie poprawiać tekst.

Zdarzenie II:

Kolega napisał post w temacie (tym samym z resztą) , po czym chciał edytować pierwszy post. Po zakończeniu edycji i zapisaniu posta, zamiast treści tematu ukazała mu się treść jego posta, którego napisał pod spodem - zawartość tematu przepadła.

Mieliście takie problemy z edycją tematów? W IPB 2.2.3 będzie to naprawione? Jeśli nie, to jak się bronić przed takimi ekscesami w przyszłości? Pozdrawiam

Człowieku ipb 2 to przeżytek :(

Od tak sobie tak się dziać nie może, coś musieliście poklekocić.

Metin2 - Skarbiec wiedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Trudny temat niestety.

Pozostaje mieć nadzieję, że w 3.2.3 to poprawią, a jak nie to pisać zgłoszenie w trackerze i mieć nadzieję, że to nie jednostkowy problem. Choć przyznam, że niestety tak może być - ja nic takiego nie zauważyłem na żadnych z forów 3.2, gdzie działam.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1.

Znalazłem zgłoszenie i faktycznie problem ma być naprawiony w wersji 3.2.3: http://community.invisionpower.com/tracker/issue-33606-editor-edit-problem/ :)

Ad 2.

Nic nie znalazłem na razie na ten temat, ale jeszcze poszukam... Jak nic nie znajdę, to napiszę zgłoszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.