Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dostęp do Client Area


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Hai,

mam oczywiście dostęp do CA, widnieje tam nasza licencja, jej klucz etc (expired), chciałbym ją przedłużyć, no ale niestety nie mam takiej opcji - jest tylko zakup nowej licencji. damn!

Zapewne jest to spowodowane tym że to nie ja kupowałem licencję, tylko drugi admin - z tym że drugi admin już jakby to powiedzieć, nie zajmuje się forum. Mam z nim kontakt, to nie problem, tylko potrzebuję dokładnie wiedzieć jak ma mi przydzielić prawa do licencji tak abym mógł ją swobodnie przedłużać? :) Musi mi ją jakoś odsprzedać za pomocą CA, czy jak?

Proszę o jak najdokładniejszy opis, bo inaczej tego nie zrobi ;p

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką odpowiedź:

"The account owner, Andrzej, can request an invoice be added or he can do it from his client centre."

Czy to znaczy że ten drugi musi przedłużać, czy że on musi złożyć request o umożliwienie mi tego? xD

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jesteś ustawiony jako alternatywny kontakt bez prawa do przedłużania. Musi to zrobić główny posiadacz konta.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj właśnie wracamy do treści pierwszego mojego posta, widzę że się starzejecie, bo czytanie ze zrozumieniem u Was coraz gorsze ;)

Zapewne jest to spowodowane tym że to nie ja kupowałem licencję, tylko drugi admin - z tym że drugi admin już jakby to powiedzieć, nie zajmuje się forum. Mam z nim kontakt, to nie problem, tylko potrzebuję dokładnie wiedzieć jak ma mi przydzielić prawa do licencji tak abym mógł ją swobodnie przedłużać? :) Musi mi ją jakoś odsprzedać za pomocą CA, czy jak?

Proszę o jak najdokładniejszy opis, bo inaczej tego nie zrobi ;p

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie ma takiej opcji, by z alternatywnego konta dostać się na główne. Nie wiem dlaczego w ogóle coś takiego zakładałeś.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem przyjaciół nie zyskasz. Skoro masz kontakt z Andrzejem, to dlaczego nie weźmiesz od niego danych logowania?

Nie szukam przyjaciół, poza tym z jakim podejściem? Nie umiesz interpretować zdań z emotkami to nie moja wina.

Czemu nie wezmę danych do logowania, bo to jest jego konto i liczyłem na to że można z innego konta mieć dostęp do takich rzeczy.

Nie ma takiej opcji, by z alternatywnego konta dostać się na główne. Nie wiem dlaczego w ogóle coś takiego zakładałeś.

Czyli nie można mieć dwóch kont z pełnym dostępem do licencji?

++ A jednak się da, przycisnąłem go i ustawił mi prawo do przedłużania licencji, jest good.

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.