Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zbliżające się 4 urodziny forum invisionize.pl! :)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam!

Z okazji zbliżających się urodzin naszego forum chciałbym ogłosić mini konkurs, gdzie do wygrania będzie jedna dowolna płatna aplikacja mojego autorstwa! Z tym, że od razu piszę, że jeśli poziom prac nie będzie zadowalający to zastrzegam sobie prawo do odmowy przyznania nagrody za jakikolwiek poziom! :)

Główna nagroda (poziom 1) - dowolna jedna modyfikacja do 30$

Druga nagroda (poziom 2) - dowolna jedna modyfikacja do 20$

Trzecia nagroda (poziom 3) - dowolna jedna modyfikacja do 10$

Warunki uczestnictwa:

  • Rejestracja konta przed 23.00 8 X 2011r.
  • Napisanie autorskiego poradnika, najlepiej takiego, jakiego nikt wcześniej nie wymyślił/opisał, dotyczącego dowolnej rzeczy związanej z IP.Board i aplikacjami.
  • Przekazanie praw do niego na rzecz invisionize.pl.
  • Długość poradnika dowolna - ale im więcej tekstu i zrzutów ekranu tym lepiej. ;)
  • Przesłanie napisanej treści na maila do mnie do godziny 20:56 dnia 10 X 2011r.

Ogłoszenie wyników konkursu do dnia 12 X 2011r.

Wiem wiem, nie postarałem się, ale liczy się głównie dobra zabawa, nie? :)

Czas start!

Pozdrawiam i liczę na kolejny rok w tak doborowym towarzystwie!

  • Lubię to 3

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież widzicie, że DawPiego nie było od dwóch dni. Zapewne gdzieś wyjechał w interesach, pewnie promować IPB w Polsce (:P). Jestem pewny, że pierwsze co zrobi po powrocie, to ogłoszenie wyników. A skoro obiecał, że będą dzisiaj, to wieczorem dowiecie się, kto zgarnął główna nagrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

nie spodziewałem się aż takiego odzewu, bo nadeszła tylko jedna wiadomość mailowa, na 'złego' maila, ale OK. Oczywiście to, co tam zostało zaprezentowane nie będzie ogłoszone, jako zwycięzca, ale jako, że tylko jedna osoba się zgłosiła to proponuję dla niej nagrodę pocieszenia w postaci drugiej nagrody - po odbiór zapraszam na maila! :)

Ową osobą jest Blondyn. :)

P.s. jeśli Blondyn zechce to może owy poradnik umieścić w dziale z tutorialami - wyjątkowo go zaakceptuję. :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.