Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Mój pierwszy skin.


Blondyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacząłem robić skiny dla ipb. Jest to mój pierwszy, cóż wygląda jak zmieniony kolor. Nie miałem pomysłu, więc zrobiłem skin dobry dla oczu, czyli zielony. Nie myślcie, że tylko zmieniłem kolory w CSS, wcale nie. Zrobiłem menu itd. Troszkę kodu. Proszę o szczerą krytykę, gdyż mi się to przyda. Dziękuję.

pre_1322146381__bez_nazwy-25.jpg

Lub bezpośrednio:

http://forum.invisionize.pl/uploads/imgs/pre_1322146381__bez_nazwy-25.jpg

Metin2 - Skarbiec wiedzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PaJonk to co? :P

A PaJonk ma zaszczytne miejsce nr 1. Hmm, a może to był Smerf? Ah ci celebryci polskiego supportu ;)

No ale watermark to mnie rozbawił. Autor ambitnie założył ze ktoś mógłby chcieć to 'ukraść'.

Edytowane przez OmegaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No, ale na pytanie możesz normalnie odpowiedzieć? Bo ja nic poza logiem już nie widzę..

P.s mam okulary.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porwij się na zmianę układu forum, pogrzeb w kodzie, skina nie robi się 1 dzień. Sama kolorystyka (zmiany w CSS) to pestka. Chociaż można spotkać ludzi biorących za to pieniądze :icon_surprised: JA pracę nad swoim 1 skinem rozpocząłem jakieś dwa miechy temu i nadal mnie nie satysfakcjonuje :)

Edytowane przez Adam22

ipbaddons.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę Jakub ty też nie chcesz przykładać ręki do akceptacji tego skina :D

Wg. mnie nawet jakby był super wykonany itd. to na początek wypadało by zdobyć zaufanie, znaleźć chętnych którzy chociaż za free by go chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, jeśli ktoś chce sprzedawać efekt swojej pracy, nawet kilkugodzinnej, to czemu mielibyście mu zabronić?

Bo jest już jeden temat w którym "oferuje swoje usługi", ale nie raczy nawet w nim odpowiedzieć.

Jeżeli ze skinem ma być to samo to ja po prostu nie chcę mieć z tym nic wspólnego.

Na dodatek plik nie ma wcale opisu("New IPB Skin") i ma tylko screen z wcześniejszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.