Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wymienię duży portal na licencję IP.Board !


Kostecki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nazywam się Karol Kostecki. Poszukuję osoby, która chciałaby sie wymienić licencją IP.Board na serwis internetowy ( razem z domeną ), który znajduję się pod adresem www.guild-wars.com.pl. Serwis posiada bardzo duży potencjał, jest zakodowany pod Joomla. Ja niestety nie mogę go prowadzić z powodu braku czasu. Dodam, że dzięki serwisowi można dobrze zarobić np. na usługach premium itd. Aktualnie jest najlepszy czas na stworzenie strony o tej tematyce, ponieważ w 2012 roku będzie miała miejsce premiery gry Guild Wars 2, a z tego powodu użytkownicy czekający na grę szukają wiadomości na jej temat, newsów itd. Serwis można obejrzeć online pod adresem www.guild-wars.com.pl. Jeżeli nie posiadasz licencji IP.Board to jest także możliwość sprzedaży serwisu za gotówkę.

Dane kontaktowe :

Gadu-Gadu : 8145680

E-mail : [email protected]

Pozdrawiam i czekam na pytania,

Karol Kostecki

sql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To w końcu kupujesz coś czy sprzedajesz czy się wymieniasz? Bo nie wiem, gdzie mam przenieść ten temat lub go przeredagować.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"OgólneGiełdaKupię"

do:

"OgólneGiełdaInne"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pan wyżej jest nie poważny i chory piszę do nie go tak "siema czy jesteś nadal zainteresowany kupnem lip.board" a on do mnie ,że od dzieci nie kupuję i zaczął mnie wyzywać.PS do wszystkich nie róbcie z nim żadnych interesów bo jeszcze na zero wyjdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi skąd miał pewność ,że jestem dzieckiem ?? mam amputowany palec + dyslekcję zrobiłem jeden błąd ortograficzny i od razu zaczął wyzywać.

Prywatne Rozmowy także można zgłaszać administracji. Jeśli czujesz się obrażony, raportuj wiadomość i jeśli masz rację, to na pewno zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.