Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konwersja z Mybb - w profilach nie wyswietla wszystkich postów


Rekomendowane odpowiedzi

AFAIR - co to ?

Nie sprawdzałem narazie dokładnie ale wielu użytkownikom nie wyświetla wszystkich postów. Przyjmijmy user ma w liczniku 8 postów a wyświetla 5 ; ja sam jako administrator mam ponad 400 a wyświetla jak pamiętam 11..)

Dodam że konwersje wykonałem w taki sposób - wszysko na lokalhoście:

1. Zainstalowałem IPB

2. Wgrałem w PhPMyAdmin baze danych z forum Mybb (samego forum na lokalhoście nie mam)

3. Skopiowałem foldery z avatarami do nowego folderu (ale wyczytałem że źle to zrobiłem ponieważ dałem ścieżke bewzględne czyli : /avatar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jeszcze raz przekonwertować posty użytkowników (chyba z godzinę minut to trwa btw)

po zakończeniu wyskoczyła masa tych samych linijek:

"Report was referring to something deleted"

jakieś sugestie ?

Edytowane przez nolimits
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Proste - IP.Board nie pokazuje wszystkich postów w profilu - skoro są na forum to wg mnie to żaden błąd. Jedyne co możesz zrobić to zmienić ustawienie w ACP o nazwie Limit "My Content" results to X days.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa wygląda tak, zainstalowałem od nowa forum IPB na lokalnym serwerze

Przystąpiłem do konwersji, oczywiście przy konwersji wystąpiły przy różnych polach błędy co wcześniej takie jak (chociaż myślę że akurat to można zignorować)

3-16: No friend ID found (i dla innych kilku id również)

28: Could not fetch remote picture file.

około 30 linijek mniej więcej takich:

Could create file - attempted to create C:/wamp/www/uploads/profile/photo-440.gif?dateline=1302595689

fopen(C:/wamp/www/uploads/profile/photo-440.gif?dateline=1302595689) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory

Myślę że nie jest to wielki problem, wszak użytkownicy mogą sobie potem wszystkie informacje uzupełnić ale zastanawia mnie dalej

Konwersja postów użytkowników i na koniec 405 linijek (użytkowników jest ponad 4 tysiące)

"Report was referring to something deleted"

Edytowane przez nolimits
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Cóż, zgłoś błędy do IPSu - nie bardzo wiem, jakbyśmy mogli pomóc w ciemno bez dostępu do tego, bez analizy itd.. To nie są problemy typu 'plug and not play'. Niestety.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste - IP.Board nie pokazuje wszystkich postów w profilu - skoro są na forum to wg mnie to żaden błąd. Jedyne co możesz zrobić to zmienić ustawienie w ACP o nazwie Limit "My Content" results to X days.

A czy istnieje taki limit do ustawienia dla for ? bo zauważyłem że nie wyświetla postów, tematów starszych od daty Sep 02 2010 (tak na marginesie data w przekonwertowanych postach wyświetla się po angielsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sprawdź, co masz ustawione w sortowaniu dla danego forum? Być może tam automatycznie konwerter go ustawił.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.