Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: [Problem] Brak polskich znaków po przeniesieniu forum na inny serwer


santok92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak pewnie nie jeden z Was mam problem z kodowaniem polskich znaków po przeniesieniu forum (IPB 3.2.3) na inny serwer.

Przeczytałem chyba wszystkie tematy z tym związane i nic nie pomaga.

Myślałem, że znalazłem rozwiązanie gdy w configu zmieniłem kodowanie na latin1 nazwy działów były wtedy ok ale znowu posty były wykrzaczone tak samo sb.

Próbowałem też tego sposobu ale nic nie pomogło. Krzaczki wyglądają tak:

Staraj si�? dok??adnie wyrazi�? swoje zapytanie lub pro??b�?.

pre_1329045416__tutek1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak:

zamiast latin2 daj utf8.

To z tego co widzę post jest wyświetlany ok, ale w nazwach działu nie ma polskich znaków, ale już kij z tym to można ręcznie zmienić, zaraz zaimportuje posty i zobaczę czy będą dobrze wyświetlane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to były tematy, które zostały napisane na tym forum (nie przeniesione) a te które były przeniesione zostały wykrzaczone. Dziwne bo jeżeli wyeksportowałem posty z nowej bazy i potem je zaimportowałem to nie wykrzaczyło a jeżeli już ze starej bazy to tak (a kodowanie w bazie i to wszystko jest takie same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dalej sa krzaki, zostalo mi chyba ręcznie przenieść wszystkie posty i zrobie To chyba Twoja modyfikacja (nie pamietam nazwy ) dzieki niej bede mogl wybrać użytkownika ktory bedzie widniał jako autor. Innej rady chyba nie ma, bo próbowałem juz wszystkich sposobów jakie znalazlem na tym forum i nic nie dziala. Zastanawiam sie czy nie inkludowac gdzies skryptu php ktory po prostu bedzie zamieniał te znaki na polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.