Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zrezygnowanie z nielegalnego IP. Board i pytanie


Greedy

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, wiem czuje sie ch*jowo bo uzywam platnego skryptu za free zagrałem na dziwka ale nie o to chodzi. Dzisiaj najprawdopodobniej usuwam IP. Board i zainstaluje cos darmowego SMF lub MyBB nad dwoma się zastanowię. A tutaj moje pytanie, jeżeli ktoś zgłosi moją stronę do piracy czy dostaje się jakiegoś E-Maila z wiadomością o usunięcie strony w ciągu np. 24h? Czy jak to działa albo czy ogolnie mają to w "d*pie" bo tyle słyszałem że mają takie coś gdzieś, to prawda? A tutaj moje pytanie, co lepsze wd. ciebie MyBB czy SMF, ew. jakąś licencję kupie IPB ale to szerokie plany

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.1 oraz 3.0Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardRozmowy o IP.Board"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszałem wiele stron, które działały na wersji "retail" - bez klucza licencyjnego. Większość z nich stoi do dzisiaj, a zgłosiłem je miesiąc temu. Wydaje mi się, że na prawdę mają to w tyle.

SMF jak dla mnie z dobrym skinem i ogarniętym administratorem miażdzy MyBB. MyBB używane jest przez wiele osób z powodu dużej ilości modyfikacji lub skinów.

Edytowane przez mathiasmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zapytaj się na supportach SMF i MyBB co polecają - ciekawe, jaka będzie odpowiedź.

Za kradzież skryptu odpowiadasz, jak za jakąkolwiek inną - żadna różnica co kradniesz, istotne, że to robisz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMF jak dla mnie z dobrym skinem i ogarniętym administratorem miażdzy MyBB

Co Ty gadasz stary? :o

Nawet nie wiesz, jakie dobre skiny można znaleźć pod MyBB ;)

Po drugie odp. w sprawie mojego problemu (porównując te 2 skrypty) dostałem szybciej na MyBB. I co? :bleh:

Ale to nie o to chodzi!

Każdy skrypt ma coś unikalnego i coś wyjątkowego.

Zgłaszałem wiele stron, które działały na wersji "retail" - bez klucza licencyjnego. Większość z nich stoi do dzisiaj, a zgłosiłem je miesiąc temu. Wydaje mi się, że na prawdę mają to w tyle.

Wierz mi, że nie :) Po prostu mają dużo pracy - wiem, że dużo osób tak mówi i to jest nieprawda, ale w tym przypadku na prawdę tak jest.

Gdyby mieli to w tyle, tak jak Ty mówisz, to nie byłoby tyle ulepszeń i zmian.. Mają "konkurencję" i chcą być "nie gorsi" - powiem więcej - najlepsi. :)

Za kradzież skryptu odpowiadasz, jak za jakąkolwiek inną - żadna różnica co kradniesz, istotne, że to robisz.

:thumbsup:

Edytowane przez Kamilz125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz stary? :o

Nawet nie wiesz, jakie dobre skiny można znaleźć pod MyBB ;)

Po drugie odp. w sprawie mojego problemu (porównując te 2 skrypty) dostałem szybciej na MyBB. I co? :bleh:

Ale to nie o to chodzi!

Każdy skrypt ma coś unikalnego i coś wyjątkowego.

Nie rozmawiamy teraz o skinach tylko o wyborze skryptu. Wiem, że można znaleźć dobre skiny - do każdego popularnego skryptu można.

A z tym, że każdy skrypt ma coś unikalnego i wyjątkowego zgadzam się w 100%.

Wierz mi, że nie :) Po prostu mają dużo pracy - wiem, że dużo osób tak mówi i to jest nieprawda, ale w tym przypadku na prawdę tak jest.

Gdyby mieli to w tyle, tak jak Ty mówisz, to nie byłoby tyle ulepszeń i zmian.. Mają "konkurencję" i chcą być "nie gorsi" - powiem więcej - najlepsi. :)

Ja rozumiem, że mają dużo pracy, ale żeby praktycznie olewać tych, którzy nie mają licencji? Jak dla mnie to tracą fora, które takową licencję posiadają a konkurencja jest np. popularniejsza, ale korzysta z nielegalnego skryptu.

Trochę to zagmatwałem, ale mam nadzieję, że przekaz został. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że znam się bardzo dobrze na MyBB dużo na nim pracowałem (i dalej z niego korzystam). Powiem krótko MyBulletinBoard jest świetnym oprogramowaniem, najlepszym z darmowych. Nie dość, że funkcjonalnie zbliżony do IPB to style do niego też są godne polecenia. Panel administratora jest bardzo przejrzysty i na pewno nikomu nie sprawi kłopotów.

Panel administratora:

pre_1329219911__screenmybb.png

Przykładowy styl:

Screen #1

pre_1329220436__styl1.png

Screen #2

pre_1329220539__styl2.png

Powyższy styl jest akurat mojego autorstwa więc jest bardzo prosty.

Support MyBB też jest spoko, przyjaźnie nastawieni i na pewno Ci pomogą z problemami, które możesz mieć z mybb.

Co do nulled ipb to sam znam dużo takich forów ale nie zgłaszam żadnego, dużo osób kupując ipb nie kupuje już stylu tylko korzysta z nullowanych.

Edytowane przez santok92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko MyBulletinBoard jest świetnym oprogramowaniem, najlepszym z darmowych. Nie dość, że funkcjonalnie zbliżony do IPB to style do niego też są godne polecenia. Panel administratora jest bardzo przejrzysty i na pewno nikomu nie sprawi kłopotów.

Najlepszym bym nie powiedział bo każdy chwali to co ma. Od 2 lat też działam na tym skrypcie, dużo modyfikacji, stylów itp. Do IPB to brakuje mu bardzo dużo i nie ma tu czego porównywać. Panel fakt przejrzysty w miare. Na małe fora wystarczy w zupełności jednak przy większym ruchu, dużej ilości użytkowników i postów zostaje w tyle wydajnościowo porównując przykładowo z phpbb3. No chyba że ktoś ma pieniądze i lubi inwestować w dobre dedyki.

Edytowane przez Qedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam się do iPB to mu brakuje, ale jest najbardziej do niego podobny. Mankamentem mybb jest to, że niestety generuje dużo zapytań sql. Na phpbb3 też działałem, ale denerwowała mnie ręczna instalacja modyfikacji, szczególnie tych większych gdzie edytowanie plików zajmowało sporo czasu.

Edytowane przez santok92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ja rozumiem, że mają dużo pracy, ale żeby praktycznie olewać tych, którzy nie mają licencji? Jak dla mnie to tracą fora, które takową licencję posiadają a konkurencja jest np. popularniejsza, ale korzysta z nielegalnego skryptu.

Mówisz i masz: :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.