Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Plugin do reputacji a przebudowanie ze starymi postami


nolimits

Rekomendowane odpowiedzi

Przypuszczam że może być ciężko ale dla formalności zapytam bo nie wiem jakie funkcje odnośnie przebudowania ma IPB.

Po zainstalowaniu tej aplikacji http://community.invisionpower.com/files/file/3389-p32-reputation-profile-tab-120/

która wyświetla o osobnej zakładce za jaki post otrzymało się plusa lub minusa wyświetla jedynie te punkty które zostały wstawione po konwersji z innego forum. Czy to jest przyczyna takiego a nie innego wykonania konwersji (samych punktów (tych ze starego forum) w postach też się nie doszukałem, w miarę poprawnie wyświetla się jedynie licznik) ?

Czy istnieje jakiś sposób którym warto spróbować by to jednak zrobić ? np odpowiednią komendą w PhpMyAdmin lub np instalując od nowa forum, najpierw zainstalować ten plugin a później dopiero przekonwertować stare forum - jest sens czy raczej sobie to odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie, licznik postów to jedno, ale historia danych reputacji to drugie. Już Ci pisałem, że musiałbyś edytować konwerter by ten zapisywał tę historię, a nie tylko licznik reputacji.

Wg mnie licznik jest istotniejszy, a użytkownicy Twojego forum zrozumieją sytuację i nie będzie im żal tamtej historii.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Ogólny support IPB"

do:

"Invision Power BoardInvision Power Board 3.2Modyfikacje - pomoc"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.