Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Skad gry do ibproarcade?


Rekomendowane odpowiedzi

Hey

Znacie moze jakieś normalne strony z grami do ibproarcade?

Te co ja znam maja albo limit pobrań dziennie (2-3 gry na 24h) albo trzeba płacić albo admini są chorzy!!!

Na jednym miałem range webmastera i mogłem wziaść 10 gier dziennie, ale odebrali mi range nie wiedzieć czemu. Na dwóch innych dostałem bana za... brak linku do swojej strony. No idioci...

Prosze abyście wymienili fajne strony z grami, fajnie jakby nie było limitów pobrań.

Ja posiadam: http://invisiongames.org tylko, 5 pobrań dziennie

Na http://www.ibparcade.com straciłem konto, pojęcia nie mam czemu, zaś na http://www.chatacade.com straciłem range webmastera... Na dwóch innych blokada, jak sie okazało pózniej zostalem zablokowany za to, ze nie podałem linku do swojego forum w profilu.

A mówia, ze w polsce są same świry :]

Ps: Jeśli zły dział to prosze przenieść, nie wiedziałęm gdzie to wrzucić bo taki troche temat inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Te co ja znam maja albo limit pobrań dziennie (2-3 gry na 24h) albo trzeba płacić albo admini są chorzy!!!

(...)

A mówia, ze w polsce są same świry :]

Sam nie wiem jak się zabrać za tę Twoją postawę. ;)

nie znam innych stron, oprócz tych, co wymieniłeś, które wg mnie są OK.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie wiem, nie znam ENG aby z nimi rozmawiać i wiedzieć co im w głowie siedzi.

Albo głupie limity na pobranie 3 czy 5ciu gier na 24h... Z chatacade i tego drugiego wyleciałem chyba za nieaktywność, ale co mam pisać jak nie znam ENG?

A z pozostałych jak sie dowiedziałem po fakcie, blokada za brak linku do swojego forum w profilu. Tylko co ich interesuje moje forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Odnośnie limitów - wg mnie normalna rzecz. Bez limitów byś zassał wszystko i więcej tam nie wrócił, a tak... ;)

Odnośnie linków - widocznie mają w tym cel. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale takich stron nie ma dużo. Jeśli już są jakieś to materiały się powtarzają. Nie jest łatwo zrobić grę flash zintegrowaną potem z arcade.

Nie chcę odkrywać Ameryki, ale może w guglu coś pod hasłem 'arcade games' znajdziesz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem... Cięzko...

Masa stron jest co niby oferuje te gry a po rejestracji okazuje sie, ze nic tam nie ma albo znajde 10 gier i to wszystko, na wielu są też strefy VIP i aby pobrać trzeba płacić lub np dostep do downloadu po napisaniu x postów... Już mam dość szukania na trefnych stronach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.