Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

brak szybkiej edycji !


Rekomendowane odpowiedzi

Wstałem z łóżka o 12 godzinie, od razu włączyłem komputer i wszedłem na moje ukochane forum, byłem w dobrym humorze i wiedziałem że zaraz się coś wydarzy (jak zwykle). Przy poprawianiu postów kapnąłem się że nie ma szybkiej edycji posta ! Po kliknieciu na przycisk "edytuj" odrazu przenosi mnie do pełnej edycji :) No cholera, co się stało i kiedy ? Wcześniej tego nie zauważyłem. Zresztą .. wiem że nie ma tutaj wróżek więc nie pytam się o szczegóły - Zapytam jednak jak to naprawić ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem występuje na każdym skinie? Jeśli nie to problem z .js, ale dziwne, że wcześniej działało (?), a teraz nie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wstanie ci powiedziec czy tylko na jednym skinie poniewaz mam tylko 1 na forum ... nastepny błąd to ten że w starym widoku profilu jest przycisk "opcje profilu" i ten przycisk nie działa .. po kliknieciu dopisuje sie taka linijka do adresu:

#profileoptions

I menu sie nie rozwija ..

W temacie po kliknieciu przycisku "opcje tematu" dopisuje sie to do adresu:

#topicoptions

I także menu sie nie rozwija :D Cholera..

Myślę że to problem z JS :)

Edytowane przez C4M3L3ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

dr R.I.P. pisał do mnie na PW, co to może być. Sam nie wiem dlaczego na PW, a nie w tym temacie, więc poczekajmy na jego post i wtedy się zobaczy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu PW ? Wolałbym aby się wypowiedział na forum w czym może być problem ponieważ inni użytkownicy mogą mieć podobny problem (przypuśćmy ze ktoś z takim problemem trafi do tego tematu i nic w nim pomocnego nie znajdzie bo wszystko zostało na PW załatwione). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten temat subskrybuję, ponieważ mam taki sam problem.

Nie wiem czy wniosłem coś do tematu, aczkolwiek mogę teraz lekko zaoftopować, ale ideą forum jest przekazanie danej wiedzy publicznie, a nie poprzez komunikatory, bo wtedy traci ono swoją rolę (mowa o forum).

Edytowane przez Gexem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Czemu PW ? Wolałbym aby się wypowiedział na forum w czym może być problem ponieważ inni użytkownicy mogą mieć podobny problem (przypuśćmy ze ktoś z takim problemem trafi do tego tematu i nic w nim pomocnego nie znajdzie bo wszystko zostało na PW załatwione). :D
Ja ten temat subskrybuję, ponieważ mam taki sam problem.

Nie wiem czy wniosłem coś do tematu, aczkolwiek mogę teraz lekko zaoftopować, ale ideą forum jest przekazanie danej wiedzy publicznie, a nie poprzez komunikatory, bo wtedy traci ono swoją rolę (mowa o forum).

Co Wam się dzieje? Napisałem, by napisać PW, ale z prośbą o zajrzenie do tego tematu, a nie rozwiązywać sprawy na PW. :)

Sam tego nie robię i nie lubię, więc nie podejrzewałem Was, że możecie tak o mnie pomyśleć. :D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wam się dzieje? Napisałem, by napisać PW, ale z prośbą o zajrzenie do tego tematu, a nie rozwiązywać sprawy na PW. :)

Sam tego nie robię i nie lubię, więc nie podejrzewałem Was, że możecie tak o mnie pomyśleć. :D

Właśnie to mi się wydawało coś dziwne :D :D Okej to czekamy na Dr r.i.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Chyba pozostałe tematy oprócz jego go nie interesują, więc przeklejam jego PW:

Cześć, też miałem taki problem lecz zmieniłem tutaj:

MENAGMENT>Custom BBCode>Custom BBCode Manager>Center>Edit BBCode...

Insert into the editor's 'Insert Special' menu?

Dałem na YES i mnie problem znikł. Nie wiem może to mu pomoże :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wgraj inny skin i sprawdź. Jaki? Choćby domyślny 'ciemny'. Pliki instalacyjne znajdziesz w folderze resources/ na FTP bądź jeśli nie tam to w paczce instalacyjnej IP.Board.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I ostatnie pytanie: na każdej przeglądarce?

I może już naprawdę: grzebałeś ostatnio coś przy forum?

I ważne: jak taki błąd może być winą skryptu?! Nie może.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzylem na innej przeglądarce i to samo .. grzebać nie grzebałem ostatnio .. ale wydaje mi sie ze błąd np. z szybką edycją posta jest spowodowany instalacją modyfikacji od prefixów. Wydaje mi sie że po instalacji prefixów to przestało działać choć nie jestem pewny. Instalowalem to pare tyg. temu.

I ważne: jak taki błąd może być winą skryptu?! Nie może.

chodziło mi o JS.

Edytowane przez C4M3L3ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, może inaczej - mówię o tym, że ten błąd też kiedyś przerabiałem, ale on był związany z tym, że gość pousuwał pewne wg niego niepotrzebne fragmenty skina. Np. taki, gdzie 'inicjowano' obsługę tych wszelkich okienek itd. Choć jeśli piszesz, że na każdym skinie i każdej przeglądarce ten błąd występuje to jest to sygnał, że problemu należy szukać gdzie indziej. Cóż, jedyne, co mogę polecić to to, co sam bym robił - analiza plik po pliku. Polecam program WinMerge.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.