Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aktualizacja do 3.3.1, a kompatybilność stylów z 3.2.3


Gangst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nurtuje mnie ostatnio kwestia kompatybilności najnowszej wersji skryptu ze stylami z IPB 3.2.3.

Chciałbym wiedzieć czy nowa wersja przyniosła wiele zmian w stylowaniu? Ponieważ dokonałbym aktualizacji silnika forum, niemniej jednak wstrzymuję się ponieważ nie chcę ponownie dostosowywać stylu lub co gorsza mocno go przerabiać, aby była kompatybilność tak jak to miało miejsce w przeskoku z wersji 3.1.x na 3.2.x.

Czy ktoś może się wypowiedzieć z tym temacie?

Pozdrawiam, Gangst3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oprócz kilku błędów, opisanych w dziale z tutorialami, nie zauważam większych błędów na forach klientów, którzy chcą mieć nową wersję forum, ale już skina niekoniecznie - z różnych względów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O modyfikacje się nie martwię, widzę, że nie ma znacznych zmian pomiędzy 3.2.3 a 3.3 więc większość działa ok :) na razie nie przeprowadzam się dopiero jak jakiś mody wyskoczy tylko na 3..3 i nie będzie kompatybilny wstecz to zmieniam, na razie nie czuję wewnętrznej potrzeby, ale chciałem tylko wiedzieć jak wygląda kwestia skinowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ze 4 moje nie działały. Po prostu nie ma reguły. Trzeba wszystko sprawdzać i wiedzieć, jak to robić. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Znam przypadek z Aktywni użytkownicy dzisiaj, który był na 3.1.4 a 3.2.3 nie działał. Trzeba było mocno przerabiać :)

Najgorsze jest to, że przepasłem listę hooków i modyfikacji wraz z kolejnością ich instalacji :) Lubię mieć porządek, ale teraz to już nie będzie to samo :lol:

Dobrze, że są wyświetlane w ACP po instalacji więc localhost i próby :D bo aktualizacje warto moim zdaniem zrobić, kwestia zabezpieczeń o ile je poprawiali, ale jakby nie było coś nowego wdrażali, mam nadzieję, że pozytywnego ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Style takie jak Brave, Gravity Green, xgame, które są mocno przerobione i sporo odbiegają od oryginału działają idealnie i bez problemów. Początkowo brave miał problem tylko z background pickerem (wyborem tła pod logo), ale po kilku refreshach działa ok. Ogólnie wszystko jest w porządku i nie wykryłem większych zmian lub błędów - oczywiście prócz tych, które są podane w dziale poradników.

Odnośnie kwestii modów i hooków jest odpowiedni topic na forum -

Tak więc w większości przypadków aktualizacja przebiegnie bez najmniejszych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.