Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aplikacja do zarządzania płatnymi grupami, zintegrowana z downloadem


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukujemy aplikacji, która będzie umożliwiała zarządzanie grupami użytkowników z konkretnymi uprawnieniami do downloadu. Chodzi o to, aby po otrzymaniu wpłaty na PayPal / sms aplikacja przenosiła użytkownika do konkretnej grupy na określoną ilość czasu. Myślałem o aplikacji Dawida "Awards system" ale nigdzie jej nie mogę znaleźć. Wiem, że tam była możliwość przeniesienia użytkowników do grupy specjalnej po otrzymaniu wpłaty sms i po określonym czasie przywrócenia użytkownika do poprzedniej grupy... Co moglibyście doradzić w tej kwestii? Jest możliwość integracji takiej aplikacji z kontem PayPal? Nie chodzi nam o żadne konkursy czy akcje promocyjne, a jedynie umożliwienie użytkownikom zakupu dostępu do downloadu na konkretnych warunkach.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zaczniemy od PayPal, najwyżej będziemy ręcznie przydzielać grupy. Ale nie każdy korzysta z PayPal, więc szukamy też rozwiązania które ułatwiłoby dostęp wszystkim użytkownikom. Płatności SMS są chyba najwygodniejsze i to musiałoby być w pełni zautomatyzowane.

Jeśli mowa o SMS to bym coś znalazł. ;)

Co proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak PayPal to wg mnie tylko Nexus (możliwość zmiany grupy na czas trwania pakietu) lub IP.Subscriptions po prostu.

Odnośnie mojej propozycji to moja prywatna aplikacja do SMS. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.