Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Sprzedam] Licencje IP.Board WYGASŁA


szpakuziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Sprzedam Licencje IP.Board wraz z domeną na rok i hostingiem.

Cena jaka mnie interesuje to 130zł

Dlaczego tak tanio ? Otóż!

Sprzedawałem ostatnio tą licencje osobie nieodpowiedzialnej i IPS zbanował ją, wyprosiłem i odblokowali, lecz nie znam dobrze Angielskiego ( nie wiem czy to wina tego ) napisałem ponownie do Supportu z zapytaniem i zablokowali mi dostęp do panelu na http://community.invisionpower.com :( Troche to dziwne! Może potraktowali to jako spam ...

Licencja jest tak naprawde aktywna do września, poprostu napisałem tak w tytule z powodu braku dostępu do panelu. Kupujący może się dogadać z IPS'em.

Z licencji można korzystać normalnie TAK SAMO JAK I Z FORUM, bo oddaje również domene, na którą przepisana jest licencja, która jest ważna przez równy rok, jedynie taki minus że nie można zalogować się do panelu.

Niestety e-maila nie można zmienić, bo nie posiadam dostępu do panelu, ale osoba która zna doskonale jężyk Angielski może się dogadać z IPS'em.

Licencje sprzedaje ponieważ jest ona mi nie potrzebna, brak czasu itd. forum stoi na niej normalnie i dla zainteresowanych podam adres.

Z powodu ostatniego incydentu kupującego, na licencje nie przyznaje gwarancji, po oddaniu pasów reszta mnie nie interesuje.

UWAGA!!! Żeby kupujący czuł się pewnie wystawie aukcje na Allegro.

Gorąco polecam, propozycje na PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

podaj mi pierwsze 3 i ostatnie liczby licencja, ponieważ została skradziona mi licencja - i właśnie jest ważna również do września :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, i co z tego allwegro ? To myślisz, że jak allegro - to już jesteś spraiwedliwy ? pppfff coś tu nie tak

Wszystko jest legalnie, dlaczego koleś na wstępie mnie tutaj oceniasz, masz do tego jakieś powody ? hmmm ? Proszę o poprawną polszczyzne następnym razem, bo ciężko się czyta Twoje wypowiedzi, druga sprawa jeżeli nie jesteś zainteresowany to proszę nie spamić tutaj, mnie nie interesuje to że ktoś Ci ukradł tą licencje, masz skreena wyżej a podawać Ci go nie musiałem więc doceń to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne!

Rzeczywiście. Trochę to dziwne. Blokują Ci licencję (blokuje się gdy jest nielegalnie przenoszona) potem prosisz i ją odblokowują a potem znów Ci blokują. Skoro nie znasz dobrze Angielskiego to napisałeś Please help me i odblokowali? A potem zablokowali? Kupujący może się dogadać z IPSem? :D czyli kupujący ma kupić Twoją problematyczną licencję i załatwiać sobie dostęp do Panelu w IPS? :D Chcesz urwać chociaż 130 złociszy żeby się pozbyć knota i mieć chociaż na wieczór z panienką? Ile pytań ma sobie zadać kupujący to nawet nie chcę myśleć. Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupować tego. Zawsze tak jest, że po zbanowaniu konta klucz licencyjny jest jeszcze aktywny w panelu administracyjnym.

Nie koniecznie kolego ... Po pierwszym banie klucza już nie mogłem wpisać, a za drugim banem klucz jest już aktywny prawie 2 tygodnie ... Zresztą bana na klucz bym nie dostał z powodu takiego że napisałem do IPS z zapytaniem " czy można mieć drugie forum na testy " Tak jak mówiłem, nie znam angielskiego i może dlatego zablokowali mi dostęp do panelu, podkreślam że ban może nie być na perma tylko na jakiś czas.

Edytowane przez szpakuziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne!

Rzeczywiście. Trochę to dziwne. Blokują Ci licencję (blokuje się gdy jest nielegalnie przenoszona) potem prosisz i ją odblokowują a potem znów Ci blokują. Skoro nie znasz dobrze Angielskiego to napisałeś Please help me i odblokowali? A potem zablokowali? Kupujący może się dogadać z IPSem? :D czyli kupujący ma kupić Twoją problematyczną licencję i załatwiać sobie dostęp do Panelu w IPS? :D Chcesz urwać chociaż 130 złociszy żeby się pozbyć knota i mieć chociaż na wieczór z panienką? Ile pytań ma sobie zadać kupujący to nawet nie chcę myśleć.

Za pierwszym razem rzeczywiście zablokowali mi konto z powodu przeniesienia licencji na inną domene, za drugim razem nie wiem z jakiego powodu, napisałem do IPS'u a tutaj zaraz na drugi dzień ban. Cena dlatego taka niska bo w takim stanie nie jest wart 350zł ... Tak zgadłeś, chce mieć na wieczór z Panienką, bo przynajmniej jakieś korzyści z tego bym miał, forum można używać normalnie i to jest najważniejsze kolego. 130zł to nie majątek, a jednak z skryptu IP.BOARD wersja 3.3.3 można używać. Każdy ma swoje zdanie, wiem że to troche dziwnie brzmi, no ale co mam zrobić z tą licką, wiem że za free by każdy wziął, lecz nie ma takiej możliwości abym oddał ją o tak sobie, gdyz wiem ile ona mnie kosztowała i chce odzyskać częśc pięniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne!

Rzeczywiście. Trochę to dziwne. Blokują Ci licencję (blokuje się gdy jest nielegalnie przenoszona) potem prosisz i ją odblokowują a potem znów Ci blokują. Skoro nie znasz dobrze Angielskiego to napisałeś Please help me i odblokowali? A potem zablokowali? Kupujący może się dogadać z IPSem? :D czyli kupujący ma kupić Twoją problematyczną licencję i załatwiać sobie dostęp do Panelu w IPS? :D Chcesz urwać chociaż 130 złociszy żeby się pozbyć knota i mieć chociaż na wieczór z panienką? Ile pytań ma sobie zadać kupujący to nawet nie chcę myśleć.

Za pierwszym razem rzeczywiście zablokowali mi konto z powodu przeniesienia licencji na inną domene, za drugim razem nie wiem z jakiego powodu, napisałem do IPS'u a tutaj zaraz na drugi dzień ban. Cena dlatego taka niska bo w takim stanie nie jest wart 350zł ... Tak zgadłeś, chce mieć na wieczór z Panienką, bo przynajmniej jakieś korzyści z tego bym miał, forum można używać normalnie i to jest najważniejsze kolego. 130zł to nie majątek, a jednak z skryptu IP.BOARD wersja 3.3.3 można używać. Każdy ma swoje zdanie, wiem że to troche dziwnie brzmi, no ale co mam zrobić z tą licką, wiem że za free by każdy wziął, lecz nie ma takiej możliwości abym oddał ją o tak sobie, gdyz wiem ile ona mnie kosztowała i chce odzyskać częśc pięniędzy.

Co Ty pier**lisz? Od kiedy IPS blokuje konta za zmianę domeny? Jeżeli zablokowali Ci konto to musiało dojść do przekrętu, co zresztą widać po Twoim zachowaniu - zamiast walczyć o pełnowartościowy produkt za który zapłaciłeś, próbujesz sprzedać "coś" za 1/4 ceny, ewidentny szwindel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to na 100% jest oszustwo.

  1. Wymigujesz się nieznajomością angielskiego. Kolego, od 1990 roku każdy ma obowiązkowo angielski w szkołach, począwszy od podstawówki. Oprócz tego masz dostęp do angielskiego radio, telewizji oraz stron internetowych. Nieznajomość języka jest Twoją ułomnością a nie żadnym usprawiedliwieniem.
  2. Też Ci mogę sprzedać passy do wymyślonej przez siebie stronki z hasłem admin1 i zastrzec że nie biorę za to żadnej odpowiedzialności po przekazaniu passów... Masz ludzi za idiotów?
  3. Fajne statystki można obejrzeć po kilku minutach szukania w sieci:

Domena ipb-skins.pl Typ abonenta osoba fizyczna Serwery nazw dns101.ovh.net.

ns101.ovh.net. Utworzona 2012.06.13 15:13:05 Ostatnia modyfikacja 2012.06.13 15:13:05 Koniec okresu rozliczeniowego 2013.06.13 15:13:05 Opcja brak Dnssec brak Registrar OVH SAS

2 Rue Kellermann

59100 Roubaix

Francja/France

+48.71 7860700

[email protected]

I mamy uwierzyć, że w przeciągu ostatnich dwóch tygodni kupiłeś domenę i licencję IPB, postawiłeś forum, sprzedałeś to forum osobie nieodpowiedzialnej, zbanowali Cię, zdołałeś odblokować konto nie znając angielskiego i konto z niewiadomych przyczyn zostało ponownie zbanowane a Ty sprzedajesz tylko passy i za całą resztę nie bierzesz odpowiedzialności? Szkoda, że nie wpisałeś w adresie Rue du Conard i nie dałeś tego ogłoszenia w temacie z dowcipami ;)

Edytowane przez Jurij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwne!

Rzeczywiście. Trochę to dziwne. Blokują Ci licencję (blokuje się gdy jest nielegalnie przenoszona) potem prosisz i ją odblokowują a potem znów Ci blokują. Skoro nie znasz dobrze Angielskiego to napisałeś Please help me i odblokowali? A potem zablokowali? Kupujący może się dogadać z IPSem? :D czyli kupujący ma kupić Twoją problematyczną licencję i załatwiać sobie dostęp do Panelu w IPS? :D Chcesz urwać chociaż 130 złociszy żeby się pozbyć knota i mieć chociaż na wieczór z panienką? Ile pytań ma sobie zadać kupujący to nawet nie chcę myśleć.

Za pierwszym razem rzeczywiście zablokowali mi konto z powodu przeniesienia licencji na inną domene, za drugim razem nie wiem z jakiego powodu, napisałem do IPS'u a tutaj zaraz na drugi dzień ban. Cena dlatego taka niska bo w takim stanie nie jest wart 350zł ... Tak zgadłeś, chce mieć na wieczór z Panienką, bo przynajmniej jakieś korzyści z tego bym miał, forum można używać normalnie i to jest najważniejsze kolego. 130zł to nie majątek, a jednak z skryptu IP.BOARD wersja 3.3.3 można używać. Każdy ma swoje zdanie, wiem że to troche dziwnie brzmi, no ale co mam zrobić z tą licką, wiem że za free by każdy wziął, lecz nie ma takiej możliwości abym oddał ją o tak sobie, gdyz wiem ile ona mnie kosztowała i chce odzyskać częśc pięniędzy.

Co Ty pier**lisz? Od kiedy IPS blokuje konta za zmianę domeny? Jeżeli zablokowali Ci konto to musiało dojść do przekrętu, co zresztą widać po Twoim zachowaniu - zamiast walczyć o pełnowartościowy produkt za który zapłaciłeś, próbujesz sprzedać "coś" za 1/4 ceny, ewidentny szwindel.

Poczytaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zejdź ze mnie człowieku, ułomny to możesz być Ty bo dopi*rdalasz się jak moja babcia :D

Licke kupiłem rok temu od drugiej osoby.

Domene kupiłem zaraz po tym jak Kupujący zarządał zwrotu gotówki, bo miałem się zająć tworzeniem skinów.

Wystarczy że kupujący dostanie ode mnie domene, oczywiście aukcja przez Allegro na mój koszt.

Może źle to napisałem że po oddaniu hasła reszta mnie nie interesuje, dlatego poprawiam - Nie zwracam pięniędzy jeżeli Licencja jest ważna. Jeżeli tak jak kolega w poprzednich postach uważa żeby nie kupywać bo po banie klucz nadal działa przez jakiś tam czas, jak to się sprawdzi to oddaje gotówkę. Nie widze tutaj przekrętów. I nie Tobie mnie oceniać, wiem że w necie jest pełno oszustów, ale ja nie lubie kiedy ktoś nazwya mnie oszustem jak nim nie jestem.

Jeżeli chętnych nie ma, tylko jak narazie od oszutów mnie tutaj oceniają, to nie widze sensu żeby przeciągać ten temat, dlatego można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się sprawdzi to oddajesz gotówkę czy może jak napisałeś wcześniej nie dajesz żadnej gwarancji i po oddaniu passów nic Cię więcej nie obchodzi? Teraz się poprawiasz, spoko. A co powiesz po zakończeniu aukcji? Oszustwo to może za mocno powiedziane, bo z góry informujesz o wszystkich faktach co jest na plus, ale z tych faktów wynika że nie powinieneś tego w ogóle sprzedawać. Ta licencja jest już po prostu spalona w IPS i na 100% prędzej czy później, potencjalny klient wróci do Ciebie z żądaniem zwrotu gotówki. Nie wiem czy dla 130 złotych a nawet jakichkolwiek pieniędzy, warto sobie robić opinię na Allegro i na forach. Chyba sam widzisz jak wygląda ten temat. Moim zdaniem, powinieneś sobie odpuścić sprzedaż tego i będzie to najrozsądniejsza rzecz jaką możesz zrobić.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdź ze mnie człowieku, ułomny to możesz być Ty bo dopi*rdalasz się jak moja babcia :D

Użyłem słowa ułomność w sensie wada, słabość: http://www.sjp.pl/u%C5%82omno%C5%9B%C4%87. Jeśli czujesz się urażony, to może pora zabrać się za naukę? Z resztą istnieje tak duża ilość narzędzi tłumaczących, od google translate po bardziej zaawansowane translatory, że nie sposób się nie dogadać ;) Nie znam Twojej babci, ale ciekaw jestem czy byłaby dumna z wnuka po przeczytaniu takiego ogłoszenia.

Wiesz, gdybyś napisał w temacie "Sprzedam domenę ipb-skins.pl za 130PLN" dorzucam gratis licencję, która być może chwilę podziała a najprawdopodobniej zostanie zablokowana - to byłoby ok. Natomiast Ty usiłujesz wcisnąć ludziom trefną licencję i odzyskać tym samym trochę utopionej kasy. No przykro mi to mówić, ale dla mnie jest to oszustwo takiej samej rangi jak wystawienie na serwisie aukcyjnym ogłoszenia "Sprzedam 100% sprawny telefon", dać opis wychwalający produkt a na dole dopisać "Sprzęt jest sprawny, tyle że nie działa" i czekać na jeleni. A to już nie jest fair.

Z resztą w innym temacie widzę że próbowałeś walczyć o odblokowanie tejże licencji i odpowiedzieli Ci:

No. I'm not sure what you're up to, but based on your transaction history, attempted license changes, etc. -- it doesn't appear to be good.

Czyli po przeglądnięciu Twojej historii transakcji, próbach zmiany licencji itd. nie wróżą niczego dobrego. Istnieje zatem solidne przeświadczenie, że tej licencji nie da się odblokować. Czyli jest ona zupełnie bezużyteczna. Gdyby to była dobra licencja, to po jej transferze client area, support i forum działają bez zarzutów.

Gdybym był w posiadaniu takiej licencji, spisałbym ją na straty. Jedyne co możesz uczciwie sprzedać, to domena ipb-skins.pl :) Pozdrawiam i powodzenia w sprzedaży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.