Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana rozmiaru zalącznika


Gość Angelo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem odpowiednie tematy, ale nie znalazłem mnie interesującego. Ustawiłem w grupie wysyłanie plików na 1mb. Jednakże przy pisaniu posta wyświetla:

Użyto 0 bajtów z nieograniczonego limitu miejsca na załączniki (maksymalny rozmiar pojedynczego pliku: 64 MB)

A ustawiłem 1mb (Globalny limit plików oraz Limit wysyłania na post), to czemu wyświetla mi, że jest nieograniczony.

I jeszcze jedno. Rozmiar pojedynczego pliku to narzucone przez serwer 64 mb. Czy aby zmienić limit np. na 3mb, to muszę napisać do administracji serwera? Serwer home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Upewnij się, że we właściwej grupie dokonujesz zmian (w zakładce globalne ustawienia).

2. Wpisz w kilobajtach limit np. dla 3 megabajtów wpisz 3072 w polu limit wysyłania na post.

3. Zaloguj się jako użytkownik i spróbuj załączyć do posta plik większy niż 3 mb. Jeśli się nie da, to znaczy że wszystko działa :)

Globalny limit ustalasz jaki chcesz. Co do 64 megabajtów - dosyć dziwnie mały ten limit. Czasami trzeba załączyć większy plik i to się przydaje. Ograniczasz go opcją "Limit wysyłania na post" w danej grupie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 W prawidłowej grupie na 100%

Ad.2 Wpisane jest w KB. Zresztą, inaczej się nie da.

Ad.3 Większy plik normalnie się ładuje

Nie za bardzo pomogłeś. Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Czemu nie działa według ustawionych limitów? Może gdzieś jeszcze się to ustawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.