Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Wyłączenie swojego bloga = blokada IP.Blog + funkcji w ACP


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wczoraj wyłączyć swój blog aby nie był widoczny.

Z poziomu forum zaznaczyłem mój blog, wyłącz, kliknąłem i... zginął mi dostęp do wszystkich blogów, w zamian pokazał się komunikat o błędzie bazy danych.

Jednocześnie zniknął dostęp do blogów w ACP, tak samo przestały działać funkcje przebudowy całego forum. Co jest grane?

Długo kombinowałem i nijak nie mogłem odblokować. Po prostu nic nie działało.

Czy ktoś też miał z tym podobny problem? Co ma wyłączenie jednego bloga do pozostałych i do ACP????

Wybrnąłem z tego po dłuższym główkowaniu: Na koncie testowym nadałem uprawnienia admina, ten widział wszystkie blogi, testowym odblokowałem swój blog i wróciły wszystkie oraz wróciły "zaginione" funkcje w ACP.

Może komuś przyda się ten opis

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to wersja IP Blog? Bo ja w najnowszej wersji nie mam takiej opcji z poziomu forum, aby "wyłączyć" bloga. Można go co najwyżej usunąć samodzielnie jako Admin, lub jako Użytkownik i to nie przysparza żadnych problemów.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, masz rację. Jest opcja wyłączania bloga w tym menu. Nawet zastosowałem z lekkim drżeniem żeby sprawdzic co się stanie, wyłączyłem więc na chwile swój blog i jakiegoś Użytkownika też na chwilę. Ale wszystko po tym działało normalnie, po włączeniu z powrotem, również. No i tak sobie teraz myślę, że u Ciebie, coś musiało być na rzeczy z uprawnieniami grupy Admina.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczam że było to jakieś jednorazowe przekłamanie. Nie chcę drugi raz próbować... :D

Napisałem o tym dlatego że jeżeli u mnie to wystąpiło to równie dobrze może zdarzyć się komuś innemu, dlatego podałem sposób wybrnięcia z problemu. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.