Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Odrzucona zawartość


Kaka12

Rekomendowane odpowiedzi

No teraz już comprendo. Ale po co ukrywać tę zawartość? Możesz ją usunąć i wtedy wszystkie posty tego użytkownika powinny się znaleźć w panelu moderatora => usunięta zawartość ale nie sprawdzałem tego - musisz sam przetestować. W każdym razie będą niewidoczne dla pozostałych użytkowników :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do walki ze spamerami są stosowne narzędzia np. moderacja postów od określonej liczby, ograniczenie ilości postów na godzinę / dobę dla nowicjuszy, filtry antyspamowe, IPB Spam Service i tak dalej. Ale jak już się trafi spamer to przecież masz proste wyjście: post-1614-0-52591300-1344784567_thumb.pn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tez wiem ale wiesz u mnie na forum nie każdy moderator posiada dostęp do acp oraz nie chce nakładać na nowych użytkowników żadnych blokad i ja sam na forum cały dzień nie jestem, a takie odrzucanie postów bardzo ułatwia sprawę

Edit

Może jest jakaś modyfikacja albo coś podobnego?

Edytowane przez Kaka12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to już jest wewnętrzna sprawa Twojego forum a nie kwestia skryptu... To Twój interes abyś miał jak najlepsze zabezpieczenia antyspamowe, jak najlepiej wyszkolonych moderatorów reagujących natychmiast. Mają magiczną opcję "oznacz jako spamera" i wtedy taki user nie może więcej spamować. To w Twojej gestii zależy komu nadasz stosowne uprawnienia acp i pozwolisz na masowe czyszczenie postów danego użytkownika :) A odrzucenie postów nie załatwia sprawy bo co z tego że je ukryjesz, skoro i tak prędzej czy później trzeba je będzie usunąć. Odrzucanie zawartości jest dobre jak chcesz wyjaśnić jakąś sprawę z autorem wpisu lub przygotowujesz dłuższy temat i chcesz coś poprawiać przed publikacją... Zabierasz się do walki ze spamerami od złej strony, trzeba zapobiegać i usuwać a nie kombinować jak ukryć wyrządzone szkody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiedz że kiedy ma sie duże forum to nie sposób tego wszystkiego wyłapać codziennie pojawia mi sie nowa reklam z nową nazwą innego forum po prostu nie da rady tego ogarnąć przy 3k userów codziennie

Wiedz ze takie odrzucanie dużo by mi pomogło, ponieważ nie mogę przecież każdemu moderatorowi dac dostęp do acp juz sie raz na tym sparzyłem wiec teraz jestem ostrożny i proszę o jakieś chociaż wskazówki

Edytowane przez Kaka12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wchodzi spamer na forum zawala 100 postów w różnych działach > moderator zauważa działanie tego spamera > klika zmień status ostrzeżeń (wersja 3.2) > zaznacz zbanuj definitywnie oraz odrzuć zawartość użytkownika z X dni (gdzie X wypełniamy) > po tym działaniu użytkownik był zbanowany oraz jego zawartość niewidzialna dla zwykłych użytkowników.

Tak było w wersji 3.2 po aktualizacji do 3.3 mamy problem ze spamerami.

Edytowane przez tenior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Generalnie to ustawienie w ACP o nazwie Action to take when a member is flagged for spamming powinna Was zadowolić. A wybrana opcja to: Unapprove posts, empty profile and ban account. Wtedy po zaznaczeniu usera jako spamera nastąpi odrzucenie wszystkich postów, wyczyszczenie profilu i zbanowanie konta.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.