Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: 1 Grupa nie może dawać warnów


Lukaszenko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z 1 grupą. Otóż gdy ta grupa wchodzi do jakiegoś użytkownika w profilu, pod avatarem nie wyświetla się ilość pkt. I to tylko w jednej grupie tak jest.

Innymi słowy nie mogą go zwarnować, jedynie mogą wejść w temat w dziale który moderują i dopiero zwarnować usera..

Trochę namieszałem, ale myśle, że przekaz został :D

Jak to naprawić? Sprawdzałem uprawnienia w dziale i opcja "może dawać ostrzeżenia użytkownikom " jest zaznaczona... Patrzyłem też w Warning and moderations ale tam też nie znalazłem rozwiązania... A więc w czym tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W rozumieniu istoty problemu - to pewnie 'zwykli' modzi, którzy w swoich działach mogą ostrzegać użytkowników, ale pewnie nie są globalnymi modami i już w profilach tego robić nie mogą.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są na tej samej masce uprawnień i są to moderatorzy wszystkie grupy zostały tworzone na podstaw. pierwszej, Moderator :)

A wspomnę też, że grupa ta nie może warnować od aktualizacji z 3.2.3 do 3.3.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie podczas aktualizacji, coś się pokićkało. To się zdarza. Po pierwsze, przejrzyj i porównaj DOKŁADNIE nie uprawnienia, tylko ustawienia obydwóch grup. Jeżeli są identyczne a nadal ta druga grupa "nie zaskakuje" to utwórz NOWĄ grupę bazując znów na tej samej masce uprawnień, ustaw wszystko odpowiednio w ustawieniach tejże grupy, przenieś do niej tych Moderatorów co trzeba i z pewnością zadziała. A tamtą grupę "felerną" usuń.

Edytowane przez semenedar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok profilu innego usera

admin-http://screenshooter.net/4721399/bqqtkyi

moderator-http://screenshooter.net/4721399/hvtalfo

Jak zrobić aby moderator miał taki wgląd jak admin?

Zatem pozostaje zapytać: co z aktualizacją do 3.3.4?

Nie wiem, tak jakos, wszystkie bugi które był naprawiłem. Jeśli będzie taka konieczność to zaktualizuje forum ponownie :%-):

Widocznie podczas aktualizacji, coś się pokićkało. To się zdarza. Po pierwsze, przejrzyj i porównaj DOKŁADNIE nie uprawnienia, tylko ustawienia obydwóch grup. Jeżeli są identyczne a nadal ta druga grupa "nie zaskakuje" to utwórz NOWĄ grupę bazując znów na tej samej masce uprawnień, ustaw wszystko odpowiednio w ustawieniach tejże grupy, przenieś do niej tych Moderatorów co trzeba i z pewnością zadziała. A tamtą grupę "felerną" usuń.

Zrobiłem,dalej to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pytając o rzecz nie związaną z tematem w dobrym tonie jest napisać nowy temat. A tutaj jest to wręcz konieczne. Dziękuję z góry.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wyjaśniłem Ci to w 4# poście, gdzie szedłeś w zaparte, że nic z tych rzeczy, by w poście #16 przyznać mi rację. Nieźle.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.