Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z rozwijaniem for i edytora


1987m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wczoraj nastąpiła u mnie dziwna awaria, nie jestem w stanie powiedzieć czy to awaria, forum, przeglądarki, czy systemu. Dlatego też zwracam się z prośbą do Was o pomoc w ustaleniu i rozwiązaniu przyczyny. Połużę się screenami z sekcji w których występuje problem.

Na początek opiszę co się dzieje.

1. Po wejściu na forum na stronie głównej po najechaniu na jakąś belkę kategorii forum mam w każdym stylu guzik zwijania. Guzik po najechaniu myszką wyświetla się jednak zamiast forum zwinąć się to przenosi mnie do góry forum. Czyli wygląda to w taki sposób: http://adres.pl/#

2. Sidebar - problem jest taki, że po najechaniu myszką na jakąkolwiek kategorię w panelu bocznym nie wyświetla się przycisk do zwijania.

3. I najważniejsza kwestia - brak możliwości pisania w szybkiej odpowiedzi. Po kliknięciu w szybką odpowiedź w jakimkolwiek temacie nie wyświetla się edytor (zaznaczam od razu, że nie ma opcji rozwijania edytora) można pisać, ale niestety edytować się tego nie da. Czyli sam suchy tekst. Podobnie jest też po kliknięciu w szybkiej odpowiedzi na przycisk "Napisz Więcej" - czyli tak jakbym tworzył nowy temat, ale tutaj występuje dokładnie ten sam problem. Brak edytora, ani też nie da się go rozwinąć.

Poniżej załączam obrazki ( zaznaczyłem elementy, żeby było wiadomo o których mowa):

1 i 2: http://multimods.pl/uploads/imgs/pre_1346271674__glownasi.png

3: http://multimods.pl/uploads/imgs/pre_1346271048__edytor2.png

Na wszystkich stylach ten sam problem występuje, więc wina stylu odpada.

Próbowałem używać innych przeglądarek: IE, opera, ff, chrome i na każdej jest dokładnie ten sam problem.

Zrobiłem też format i od nowa wgrałem windowsa na test i problem nadal występuje.

Zaznaczam też, że problem nie jest masowy, ale kilka osób również spotkało się z tym bugiem. Zgłaszali mi te problemy, ale nie miałem pojęcia jak im zaradzić.

Logując się na swojego użytkownika z telefonu wszystkie funkcje działają prawidłowo, z innych komputerów również.

Nie mam kompletnie pojęcia co jest grane.

Mam nadzieję, że tutaj uda się problem rozwiązać.

Proszę bardzo o jakieś pomysły, co do tego problemu.

P.S.

Podaję adres forum: http://multimods.pl

Proszę tego nie traktować jako reklamę, ale jako część stanowiącą dowód do rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowy user

Login: ipbtest

Hasło: ipbtest

JS chyba z FTP, ale mogę się mylić. Jak mogę to sprawdzić?

Z regóły staram się wszystko trzymać u siebie na hostingu i nie korzystać z publicznych dostępnych plików.

Edit:

Znalazłem już co do Load javascript files from Google i mam zaznaczone NIE

Edytowane przez 1987m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW pomogło. Wszystko wróciło do normy :) Dziękuje :)

Oczywiście musiałem wyczyścić ciasteczka przeglądarki.

Czyli opcja ma być włączona na stałe?

Dlaczego tak się dzieje, że z FTP nie czyta poprawnie JS?

Edytowane przez 1987m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.