Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Niepoprawne wyświetlanie zbyt dużych obrazków


Johnymnemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Absolutnie nie było żadnej złej woli w tym poście. Generalnie powinieneś się cieszyć - pewnie większość spraw rozwiązujesz sam lub szukasz informacji, jak coś rozwiązać u nas na forum i jest to bardzo pozytywne. Są jednak problemy z którymi my, jako 'widownia' tak od razu poradzić sobie na pewno nie poradzimy.

Dla przykładu ten wątek - napisałeś i opisałeś wszystko fajnie, ale przecież nie ma tutaj rozwiązania: "wejdź w zakładkę A, znajdź B, zamień na C" i Twój skin magicznie zacznie działać. Trzeba my trochę przy tym posiedzieć, by znaleźć przyczynę :a: oczywiście z dostępem, a nie adresem forum.

Jak tylko będziesz pytasz o coś na co będę znał odpowiedź lub w dość przystępny sposób ją znajdę to na pewno Ci pomogę.

P.s. jest tylko kilka osób którym tak odpisywałem, ale już ich dawno w 'światku' nie ma - zwyczajnie dorośli chyba i zrozumieli, że zachowywali się poniżej wszelkiej krytyki - jednak to nie ten wątek i nie to miejsce na takie wynurzenia.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać link do "Trybu Bezpiecznego" (chodzi mi o www.adresforum.pl/admin/...)? Nie mam tego w lewym menu, w wyszukiwarce też nie znajduje.

Myślę, że błąd z obrazkiem powoduje któraś z aplikacji.

Btw. Temat na forum autora założyłem jakieś 2-3h przed założeniem tutaj... A sprawcą tego błędu jest ten kod:

.post_body { margin-left: 185px !important; } 

Musi być na co najmniej 187px, żeby obrazek wył wyświetlany prawidłowo. Przewertowałem całe CSS i nie mam czegoś takiego, zamiast tego jest:

.post_body {


margin: 0 10px 0 205px;
padding-top: 15px;
}

Które nie powinno powodować błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę dziwne że brakuje Ci tych dwóch linków. Brakuje zakładki klucza licencyjnego i trybu bezpiecznego. Na Twoim miejscu, pobrałbym z panelu klienta i nadpisałbym ponownie wszystkie pliki Twojej wersji poprzez FTP. Te linki, muszą tam być. Są niezbędne i konieczne.

Link do "trybu bezpiecznego"? Spróbuj po zalogowaniu do ACP (bez wchodzenia do żadnych zakładek, czyli znajdując się w oknie głównym ACP) dodać do adresu który Ci się wyświetla w pasku adresu przeglądarki (niczego nie usuwając z tego paska adresu) taki człon: app=core&module=tools&section=performance

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki semender, udało się wejść w Tryb Bezpieczny.

Jednak żadna aplikacja nie generuje błędu. Już nie mam pomysłów, po prostu dam hasło do konta Administratora autorowi skina i on spróbuje to naprawić.

Edytowane przez Johnymnemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu że masz coś pokićkane z plikami. Żaden skin, nie ma NIC WSPÓLNEGO z faktem, że w ACP nie wyświetlają Ci się te dwa, bardzo ważne linki. Nadpisz wszystko, to moja rada a potem myśl co dalej i jak rozwiązać problem tego tematu. Prosta kalkulacja- skoro nie ma porządku nawet w ACP (brak linków) to być może coś jeszcze jest nie tak.

Tryb bezpieczny, wyłącza wszystkie rozszerzenia a nie aplikacje. Źródłem błędu który chcesz rozwiązać, jest szerokość szablonu najprawdopodobniej. Uderz z tym do autora tego skinu. Ma obowiązek Ci pomóc, zakupiłeś go od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w końcu sam rozwiązałem problem. W "/* AUTHOR INFO (& RELATED) STYLES */" zmniejszyłem szerokość lewego panelu o 2 piksele i teraz obrazki wyświetlają się prawidłowo.

PS. Pliki nadpiszę przy najbliższej aktualizacji IPB. To jednak sporo roboty, bo nie kopiuję do FTP całego folderu z nowym IPB (jak to pewnie można robić), ale wgrywam pliki z najdalszego katalogu.

Do zamknięcia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.