Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zmiana napisów


Rekonstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

O co w tym temacie chodzi? To, że nie możesz wgrać spolszczenia, nawet modułami? I wałkujemy to przez aż dwie strony?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, nie ? :mad:

W temacie chodzi o to - o czym napisałem w pierwszym poście na pierwszej stronie.

Niestety po drodze pojawił się nam jeszcze jeden problem.

Teez, chyba usunięcie czegoś z serwera nic nie pomoże - bo tu miejsce jest.

Pozostaje dokupienia miejsca w bazie danych ?

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co w tym temacie chodzi? To, że nie możesz wgrać spolszczenia, nawet modułami? I wałkujemy to przez aż dwie strony?

Mam to samo pytanie. O co w tym temacie chodzi?

Niestety po drodze pojawił się nam jeszcze jeden problem.

Załóż osobny temat dotyczący osobnego problemu. Najlepiej poczytaj oferty z działu hosting, bo na tym co masz, niczego nie postawisz, co najwyżej wizytówkę w HTML. Widać wyraźnie, że zasoby tego serwera są WYCZERPANE. Przydałoby się również trochę edukacji z zakresu podstaw pracy na serwerze, o IPB nie wspominając oraz o tym całym tutaj gadu-gadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem przez gadu - opisałem mu dokładnie problem - odpisał, że wystarczy dokupienie miejsca w bazie danych.

Przecież masz napisane o co chodzi w temacie w pierwszej stronie.

A drugi problem nie wydaje się być na tyle istotny, żeby pisać o nim nowy temat.

Zrobiłem przelew przez internet - jak tylko zostanie zaksięgowany - administracja hostingu zwiększy pojemność bazy danych.

Ale może jest inna możliwość (wracając do tematu), żeby wprowadzić zmiany na plikach, które mam.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi problem nie wydaje się być na tyle istotny, żeby pisać o nim nowy temat.

Tutaj każdy problem jest istotny. Chciałbym też, abyś podał w tym temacie, lub uzupełnił swój profil o adres forum o które chodzi i proszę byś to zrobił po przeczytaniu tego posta. Łatwiej jest nam pomagać, gdy widzimy jak to w praktyce wygląda. Wówczas w drodze wyjątku, pozostawię w spokoju wątki które rozpoczynasz, składające się z kilku problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, niestety nie mogę zamieścić adresu forum (choć wiem, że wiele by to pomogło) - ponieważ jest ono prywatne i zamknięte - dostęp do niego mają tylko oficjalni członkowie stowarzyszenia (organizacja rekonstrukcji historycznej i archeologii eksperymentalnej) - jest tam ogromna baza źródeł historycznych - zdjęcia znalezisk z dokładnymi dokumentacjami archeologicznymi - a także treści, które najzwyczajniej nie mogą wydostać się z poza forum.

Udostępnienie adresu forum (jeden z punktów statutu organizacji) - osobom z poza stowarzyszenie wiąże się z nałożeniem kary pieniężnej oraz usunięciem członka ze stowarzyszenia.

Skupiamy się na jednym problemie - czy da się podmienić te napisy na swoje - na plikach, które mam teraz ?

Nasz informatyk jest teraz gdzieś na drugim końcu świata na wykopaliskach i musimy dać sobie radę sami.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Skupiamy się na jednym problemie - czy da się podmienić te napisy na swoje - na plikach, które mam teraz ?

Frazy językowe się importuje lub edytuje ręcznie w ACP. Nie kombinuj i nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Ponadto proszę o czytanie wszystkich postów i się do nich stosowanie.

Nadal nie rozumiem, jak spolszczenie forum mogło urosnąć do 3 stron tematu, kiedy pisaliśmy o tym na forum dziesiątki razy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem - ale nie mogę ich edytować przez ACP - bo pisze, że "Nie można przetłumaczyć chronionego tłumaczenia" - pytanie od trzech stron jest jedno i to samo. :)

Przebrnąłem przez kilka tematów o plikach językowych - ale w ani jednym nie została poruszona ta kwestia.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w ogóle zaimportowałeś? Bo z tego co piszesz, to próbujesz tłumaczyć angielskie frazy co w ogóle nie ma sensu. Zaimportuj paczkę językową PL, a jesli się nie da nawet modułami, zmień hosting. Możesz edytować angielskie frazy, jeśli zadasz zapytanie do bazy, odbezpieczające angielski język.

Zaoytanie SQL: UPDATE core_sys_lang SET lang_protected = 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie importowałem.

Ściągnąłem z forum pliki w PHP i podmieniłem je z tymi w [cache lang / 1] - dzięki temu mam spolszczone forum.

W którym miejscu mogę wrzucić to zapytanie ? Przez forum ?

Hosting ma podpisaną umowę ze stowarzyszeniem na 2 lata - więc lipa.

Edytowane przez Rekonstruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No wiem - ale nie mogę ich edytować przez ACP - bo pisze, że "Nie można przetłumaczyć chronionego tłumaczenia" - pytanie od trzech stron jest jedno i to samo. :)

Odpowiedziałem Ci już:

Przecież wszystko opisane masz ładnie i porządnie w temacie ze spolszczeniem, więc nie rozumiem po co tak krążysz wokół tego tematu.

To, że znalazłeś pliki spolszczenia jeszcze nic nie daje. Potrzebujesz tego i tego. Oczywiście o pobranych plikach nie wspominam już.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę teraz nareszcie już zamknąć ten temat? Nie jestem wielki, tylko mam trochę praktyki. Więc teraz, sobie będziesz te frazy tłumaczył już, tak? I wiedz też o tym, że pliki wsadzone "na chama" w CACHE forum, niczego Ci na trwałe nie przetłumaczą. Po przebudowie, będziesz miał z powrotem nieprzetłumaczone frazy. Musisz, używać tej NORMALNEJ metody w ACP, czyli pisać frazę, za fraz sskoro nie można niczego zaimportować. Trzeba było OD RAZU przeczytac co Ci DawPi już dawno pokazywał.

ROZWIĄZANY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.