Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: PHP Warning: Module 'xsl' already loaded in Unknown on line 0


melior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nagle, bez żadnej znanej mi przyczyny forum przestało działać (500 Internal Server Error).

W logach znalazłem taki komunikat:

[27-Oct-2012 20:06:32] PHP Warning: Module 'xsl' already loaded in Unknown on line 0.

Sprawę zgosiłem do hostingodawcy, ale że jest sobota wieczór, to nie spodziewam się prędkiej odpowiedzi.

Może ktoś wie czy jestem w stanie zrobić coś z tym samemu? A może przyczyna leży gdzieś indziej ale nie w logach jej nie ma?

Dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem forum w tryb deweloperski + display errors. Ukazało mi się coś takiego:

Fatal error: Call to a member function boardIndexTemplate() on a non-object in (...)/public_html/admin/applications/forums/modules_public/forums/boards.php on line 113

Ktoś pomoże?

Od wczoraj przeczyściłem, przebudowałem cały cache, jaki i zoptymalizowałem tabele w bazie

Edytowane przez melior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że wykonałeś wszystkie instrukcje zawarte w tym poradniku: http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/16-blad-z-serii-fatal-error-call-to-a-member-function/

? Bo jeżeli tak, to błąd z serii Call to a member function boardIndexTemplate() on a non-object in nie powinien już występować. Jeżeli ta instrukcja nie pomaga, spróbuj w trybie bezpiecznym. Jeżeli w bezpiecznym trybie zadziała, to będzie oznaczać kłopot z jakimś rozszerzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To na pewno nie przebudowałeś i odświeżyłeś skina - narzędzie 2 i potem 1 na liście narzędzi skinów.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebuduj dane głównego skina

Przebudowa ukończona
System główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 101 dodanych)
System główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 104 dodanych)
System główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 101 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
System główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany (0 uaktualnionych, 10 dodanych)
System główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany (0 uaktualnionych, 8 dodanych)
System główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany (0 uaktualnionych, 8 dodanych)
Members główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 67 dodanych)
Members główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 68 dodanych)
Members główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 68 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Members główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany (0 uaktualnionych, 3 dodanych)
Members główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Members główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Forums główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 68 dodanych)
Forums główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 68 dodanych)
Forums główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 68 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Forums główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Forums główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Forums główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Portal główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 8 dodanych)
Portal główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 8 dodanych)
Portal główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 8 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Portal główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Portal główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Portal główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Calendar główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 31 dodanych)
Calendar główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 32 dodanych)
Calendar główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 31 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Calendar główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany (0 uaktualnionych, 1 dodanych)
Calendar główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Calendar główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
MUDD główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 2 dodanych)
MUDD główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 0 dodanych)
MUDD główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 0 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
MUDD główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
MUDD główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
MUDD główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Auto Welcome Members główne szablony HTML dla klucza skina 'root' przebudowane (0 uaktualnionych, 0 dodanych)
Auto Welcome Members główne szablony HTML dla klucza skina 'xmlskin' przebudowane (0 uaktualnionych, 0 dodanych)
Auto Welcome Members główne szablony HTML dla klucza skina 'mobile' przebudowane (0 uaktualnionych, 0 dodanych)
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Główne zmiany zostały przebudowane
Auto Welcome Members główny CSS dla klucza skina 'root' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Auto Welcome Members główny CSS dla klucza skina 'xmlskin' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)
Auto Welcome Members główny CSS dla klucza skina 'mobile' przebudowany ( uaktualnionych, dodanych)

Wybierz skin do przebudowy - Wszystkie szablony

przebudowano styl: IP.Board
przebudowano styl: IP.Board Mobile
przebudowano styl: medevil

No chyba że jest tutaj jeszcze coś co pomijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

I nadal masz ten błąd?

[b]Fatal error[/b]: Call to a member function boardIndexTemplate()

Chmody dla cache/ ustawione?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to pierwszy raz się spotykam z tym, że tego błędu nie da się wyeliminować. Pozostaje Ci napisanie od IPSu, by rzucili okiem od środka.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź od hostingodawcy:

problem jaki dostrzegła Pan w pliku error_log był spowodowany zdublowaniem wpisu, lecz nie miał on jakiegokolwiek związku z działaniem stron internetowych. Aktualnie został ten problem usunięty aby nie wprowadzał w błąd.

Problem jaki obserwuję na Pańskiej stronie wygląda na wewnętrzny. Proszę spróbować zalogować się na panel administracyjny skryptu i wyczyścić lub też odnowić cache strony, aby usunąć wszelkie zbędne wpisy. Proszę też spróbować zmienić skórkę strony, lub ją przebudować w w pamięci podręcznej, gdyż tam może występować problem.

A najgorszym razie spróbuję postawić forum jeszcze raz, czyste i podpiąć pod starą bazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz.

Ponieważ cały czas dostawałem Internat Server Error, to włączyłem display_errors i developer mode. Dzięki temu mogłem zobaczyć błąd.

Co się jednak okazało. Przywrócenie plików naprawiło forum, ale błąd cały czas się pojawiał i byłem nadal przekonany, że cały czas forum jest popsute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.