Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Huawei ideos U8500


Gość CiociaSamaRozkosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CiociaSamaRozkosz

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem telefonu. Prosiłbym troszkę opinie na jego tematów. Temat jest kierowany do osób, które korzystają bądź korzystały z tego typu telefonu, lub do ekxpertów od telefonu - Huawei ideos U8500. Mam możliwość kupna go za 230 zł. Telefon jest nowy, folia itd wszystko jest od kolegi :). Według mnie za taką cenę telefon, w dodatku "nowy" - jest bardzo dobrą ofertą :)

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym troszkę opinie na jego tematów.

Polska język trudna język :P

1. Czego oczekujesz od smartphone'a?

2. Jakie są Twoje maksymalne fundusze?

Jeśli chcesz zrobić przysługę koledze to naturalnie kupić możesz. Ale w podobnym przedziale cenowym znajdziesz lepsze i bardziej niezawodne produkty. Chociażby Xperia X8 która co prawda ma 0,2 mniejszy ekran i rozdziałkę 320x240, ale za to posiada szybszy procesor 600 MHz MSM7227, GPU Adreno 200 no i latarkę (diodę doświetlającą do zdjęć). Poza tym możesz bez problemu przerobić go na W8 i mieć walkmana, zdjęcia są przy świetle dziennym naprawdę niezłej jakości a jak chcesz wycisnąć z niej siódme poty to odblokowujesz bootloader, podkręcasz procesor, wgrywasz Gingerbread'a czy nawet ICS albo odchudzasz system i na yt znajdziesz filmiki z uruchomionym GTA III właśnie na X8 :) Ot, taka mała niepozorna bestia. To tyle ode mnie w kwestii smartphone'a za 200-230 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Zmienię androida na lepszy, podkręce procek i będzie okej, mam taką nadzieję :D. Jest mi potrzebny do smartfowania po internecie, nic więcej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.