Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kod html w artykule?


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DejaVu24,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest jakiś sposób co by można było w treści dodawanych artykułów wstawić jakiś kod html? Jeżeli ładnie na forum napiszę posta (mam tam włączony html) , dodam jakiś <object> i chcę to wrzucić do ip contetnt poprzez "promote to Article" całe kodowanie znika. Już nie wspomnę że nawet sensownie wstawić obrazka się nie da np co by wrzucić go na prawą stronę i otoczyć tekstem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi mi szablon artykułu tylko o dodawanie jakiegoś fragmentu kodu do pisanego tekstu np jak pisałem wcześniej o wstawianiu obrazka/kilku obrazków co by się prezentowało ładnie a nie.. tekst, poniżej obrazek.. niżej, tekst itd.. i połowa artykułu wypełnia pusta przestrzeń. W opcjach ip contetnt nigdzie nie ma wzmianki o html, a co jest możliwe w zwykłych postach na forum uprzednio zaznaczając taką możliwość.. i trochę to dziwne, niby tyle ustawień takie możliwości a html-em nie da się pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Rozwiązanie

Ok już wiem ;)

Wchodzimy do ip.content -> Articles -> Menage Fields -> Body i tam Allow HTML na Tak

Co prawda można pisać tylko w html, a nie jak w pisaniu postów na forum gdzie można dodawać wstawki html a reszta normalnie edytorem, nie ma tam aktywnego edytora WYSIWYG tylko automatycznie przełączony na pisanie bez formatowania.

Grunt że działa

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.